NULL

Tarptautinė mokytojų diena paminėta rungiantis rankų lenkimo turnyre

Spalio 3 dieną Baisogalos gimnazijoje vyko rankų lenkimo turnyras, skirtas paminėti Tarptautinę mokytojų dieną.

Prie rankų lenkimo stalo susirungė net 40 dalyvių iš Baisogalos ir Grinkiškio Jono Poderio gimnazijų. Turnyre varžėsi 5-6 klasių, 7-8 klasių ir I-IV gimnazinių klasių merginos bei vaikinai.

Stipriausios iš 5-6 klasių mergaičių buvo grinkiškietė Samanta Žviedrytė (I vieta), baisogalietės Brigita Tamulionytė (II vieta) ir Ieva Grigaliūnaitė (III vieta). Iš berniukų stipriausi buvo grinkiškietis Nedas Januška (I vieta), baisogaliečiai Dovydas Ostapenko (II vieta), Augustas Glinskis (III vieta).

7-8 klasių merginų grupėje 1-ąją vietą iškovojo baisogalietė Ieva Zdanavičiūtė. Ji nenusileido dviem grinkiškietėms: Deimantei Jociutei (II vieta) ir Donatai Klusaitei (III vieta). Berniukų grupėje visas prizines vietas iškovojo baisogaliečiai: Arnas Daukša (I vieta), Karolis Krapikas (II vieta), Justinas Kairys (III vieta).

I-IV gimnazinių klasių merginų grupėje prizines vietas iškovojo: Karolina Karosaitė – I vieta (Grinkiškis), Greta Gaučaitė – II vieta (Baisogala), Goda Zdanavičiūtė – III vieta (Baisogala). Vaikinų grupėje – pirmoji ir antroji vietos atiteko baisogaliečiams Matui Radinui (I vieta) ir Benui Raukai (II vieta). III vietą iškovojo Laurynas Mataitis (Grinkiškis).

Turnyro pabaigoje dalyviai rungėsi absoliučioje kategorijoje. Merginų grupėje absoliučių nugalėtojų pakylas pasidalijo dvi grinkiškietės Karolina Karosaitė (I vieta) ir Austėja Jociutė (III vieta). II vietą iškovojo baisogalietė Ieva Zdanavičiūtė. Vaikinų grupėje nenugalimas buvo Matas Radinas (Baisogala). II vietą iškovojo grinkiškietis Laurynas Mataitis, o III vieta atiteko baisogaliečiui Benui Raukai.

Turnyrą, bendradarbiaudama su rankų lenkimo entuziastais Renatu Zdanavičiumi ir Vitalijumi Survila, organizavo Baisogalos gimnazijos direktorė Rita Juškevičienė.