Radviliškio neįgaliųjų pergalės Bauskės sporto šventėje

Saulėtą rugsėjo 1-osios rytą grupė Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos sportininkų išvyko į Bauskėje organizuojamą tradicinę vasaros sporto šventę. Visos rungtys vyko stadione, diena pasitaikė saulėta ir šilta.

Iš Lietuvos dalyvavo 4 komandos: Pasvalio, Šiaulių, Kuršėnų ir mūsų. Radviliškiečiai parsivežė 13 medalių: 5 aukso, 6 sidabro, 2 bronzos. Estafetės rungtyje, kurioje dalyvavo 6 žmonės (B. Tamonienė, A. Šimatonienė, I. Vilniuvienė, S Astrauskas, V. Kostiukevič ir R.Vladička) užėmėme antrąją vietą ir buvome apdovanoti taure.

Mūsiškiams labai gerai sekėsi futbolo baudinių spyriai į vartus. Ant apdovanojimų pakylos lipo visi trys mūsų vyrai: 1 vietą iškovojo Petras Rudžianskas, antras buvo Viačeslav Kostiukevič, trečias – Ričardas Vladička. Tarp moterų Irena Dumskienė užėmė antrą vietą.

Taiklūs radviliškiečiai buvo ir smiginio rungtyje: Vanda Astrauskienė pelnė pirmą vietą, draugijos pirmininkė Jūratė Bredulskienė pasipuošė sidabro medaliu, o tarp vyrų Saulius Viltrakis užėmė antrąją vietą.

Bėgimo, šuolio į tolį ir rutulio stūmimo rungties dalyviai buvo skirstomi pagal amžiaus grupes – iki 50 metų ir vyresni negu 50 metų. Rutulio stūmimo rungtyje iki 50 metų amžiaus grupėje R. Vladička užėmė antrą vietą. 30 metrų bėgimo rungtyje vyresniųjų klasėje Irena Vilniuvienė ir Stasys Astrauskas tapo čempionais. Dar vieną pirmąją vietą I. Vilniuvienė užėmė šuolio į tolį rungtyje.

Neblogai sekėsi ir taiklumo rungtyse – ,,lėkščių“ mėtymo į taikinį rungtyje Angelė Šimatonienė pelnė bronzos medalį, lankų mėtyme I. Vilniuvienė liko antra.

Varžyboms pasiruošta vykdant ,,Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą“ projektą. Dėkojame Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorei J. Margaitienei už suteiktą transportą.

Irena Vilniuvienė, Radviliškio raj. neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja