Tradicinėje Šiaulių regiono sporto šventėje „Aš

Radviliškio neįgalieji šluoja medalius regioninėse sporto šventėse

Rugsėjo 12-13 dienomis Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos sportininkai dalyvavo sporto žaidynėse Joniškyje ir Kuršėnuose.

Į Joniškį vykome 7 sportininkai. Rungtys buvo nesudėtingos. Į renginį susirinko apie 150 dalyvių. Mūsų sportininkai į namus parsivežė 6 medalius: du aukso, 1 sidabro ir 3 bronzos. Regina Gelumbauskienė pelnė vieną aukso ir vieną bronzos medalį. Stasys Astrauskas pasipuošė aukso medaliu. Birutė Tamonienė „kopėčių“ rungtyje liko antra, o Vanda Astrauskienė ir Irena Vilniuvienė pelnė po vieną bronzos medalį.

Lietingą rugsėjo 13 dieną mūsų komanda dalyvavo tradicinėje Šiaulių regiono sporto šventėje „Aš, sportas ir negalia“. Šventė vyko Daugėlių pagrindinės mokyklos stadione. Čia kaip ir kasmet buvo organizuota Olimpinė diena.

Per įspūdingą šventės atidarymą prisijungė ir neįgalūs sportininkai. Stadiono bėgimu taku mokiniai nešė 100 metrų ilgio Lietuvos vėliavą. Šis akcentas skirtas Baltijos kelio 30-mečiui paminėti.

Sportinėse varžybose dalyvavome 11 sportininkų. Į namus parsivežėme 13 medalių: 4 aukso, 5 sidabro ir 4 bronzos. Gerai sekėsi mūsų šachmatininkams. Jonas Ramanauskas ir Regina Gelumbauskienė tapo čempionais, o Zenonas Pečiulionis pelnė sidabro medalį. R. Gelumbauskienė šaškių rungtyje užėmė trečiąją vietą. Viačeslav Kostiukevič į namus parsivežė 2 aukso ir vieną bronzos medalį. Stasys Astrauskas ir Petras Rudžianskas pelnė po bronzos ir sidabro medalį. Vanda Astrauskienė naščių rungtyje, o Irena Vilniuvienė rankų lenkime užėmė antrąsias vietas. Susumavus visus rezultatus, mūsų komanda pelnė vos trimis medaliais mažiau už šeimininkus ir užėmė antrąją komandinę vietą.

Varžyboms pasiruošta vykdant „Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą“ projektą.

Irena Vilniuvienė, Radviliškio raj. neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja