NULL

Radviliškio imtynininkai pasirodė galingai

Gruodžio 13-14 dienomis Estijoje (Viljandi mieste) vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras Martin Klein – legendinio estų imtynininko – atminimui.

Radviliškio imtynininkai parsivežė gerų įspūdžių ir gražių pergalių.

Geriausiai sekėsi suaugusių grupėje kovojusiam Irmantui Lekavičiui (svorio kategorijoje iki 74 kg), kuris nugalėjo tris estų ir vieną latvių imtynininkus ir iškovojo pirmąją vietą.

Dainius Jonaitis svorio kategorijoje iki 60 kg iškovojo 2 vietą. Jis nugalėjo keturis estų imtynininkus ir vienam estui nusileido.

Lukas Gelažius svorio kategorijoje iki 80 kg atkaklioje kovoje nusileido latviui. Kitose kovose nugalėjo tris estų sportininkus ir jam atiteko antroji vieta.

Aidas Šarūnas svorio kategorijoje iki 48 kg turėjo dvi kovas ir iškovojo 1 vietą.

Imtynininkus treniruoja Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro imtynių treneris Justinas Kvietelaitis.