NULL

Radviliškio futbolininkai iškovojo 2-ąją vietą

Šiaulių futbolo lygos vyresniųjų futbolininkų (nuo 35 metų) čempionate „Radviliškio“ komanda iškovojo 2-ąją vietą. Čempionate triumfavo „Kruojos veteranai“ (Pakruojis), nors jie surinko lygiai tiek pat taškų, kaip ir Radviliškio futbolininkai.

Pakruojo futbolininkai finaliniame ture iškovojo visas tris pergales, tačiau čempionų taurės likimas sprendėsi paskutinėse lygos rungtynėse, kuriose susitiko „Radviliškio“ ir „Strėlių“ (Joniškis) futbolininkai. Ant kortos buvo pastatyta viskas. Jeigu būtų laimėję joniškiečiai – jie būtų tapę čempionais, jeigu pergalę iškovotų radviliškiečiai – čempionų taurė atitenka pakruojiečiams. Taip ir įvyko. Radviliškio futbolininkai įtikinamai 5:2 nugalėjo „Strėles“, nustumdami juos į trečiąją vietą ir kartu padovanodami čempionų titulą „Kruojos veteranų“ komandai.

Rezultatyviausias lygoje buvo Valentas Lukošaitis (13 įvarčių). Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti – Audrius Jaseliūnas („Kruojos veteranai“), Aivaras Mikalevičius („Radviliškis“), Vilmantas Čiapas (FK „Strėlės“), Tomas Kalinauskas (FK „Savanoris“), Dainius Irkmonas (FK „Danspin“), Vitalijus Mitrofanovas (FK „Akmenė“).