NULL

Radviliškietis karatistas Gvidas Dišlė Vengrijoje iškovojo bronzos medalį

Radviliškietis Gvidas Dišlė išgarsino Radviliškio miestą Olimpinės karatė Europos jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionate, kuris vyko vasario 7–9 dienomis Budapešte, Vengrijoje, ir, atstovaudamas olimpinės karatė Lietuvos rinktinei, iškovojo bronzos medalį.

Olimpinės karatė Lietuvos rinktinės narys Gvidas Dišlė (svorio kategorija iki 70 kg), trenerių Aivaro Vasiliausko ir Ernesto Mončausko auklėtinis, 14–15 metų amžiaus varžybose iš pradžių 1:0 pranoko Juokalnijos atstovą Lazarą Jovivičių, antroje savo kovoje 2:1 įveikė kroatą Leoną Pendičių. Trečioji kova teisėjų sprendimu buvo pralaimėta vėliau į finalą patekusiam slovakui Dominkui Keselakui, tačiau lietuvis gavo galimybę dalyvauti paguodos kovose dėl trečiosios vietos.

Jose G. Dišlė teisėjų sprendimu įveikė turką Osmaną Kosdere Yigitą bei 3:0 serbą Marko Mijajlovičių ir pelnė bronzos medalį.

Europos čempionate Lietuvai taip pat atstovavo radviliškietis Klaidas Kazakevičius ir baisogališkis Matas Krūgelis, tačiau jiems laimėjimais pasidžiaugti neteko.

Iš viso Europos čempionate dalyvavo 1 183 sportininkai iš 52 valstybių.