Rygoje vykusiame tarptautiniame laisvųjų imtynių turnyre Paulo Budovskio atminimui radviliškiečiai pasiekė įspūdingų pergalių.

Imtynininkai vėl garsina Radviliškį

Lapkričio 8-9 dienomis Daugpilyje vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras „Daugpilio taurė 2019“. Varžybose dalyvavo komandos iš Rusijos, Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos.

Geriausiai iš Radviliškio imtynininkų sekėsi Kornelijui Stulginskui, kuris svorio kategorijoje iki 79 kg nugalėjo visus savo varžovus ir iškovojo pirmąją vietą.

Trečiąsias vietas iškovojo Nedas Rasiulis (svorio kategorijoje iki 92 kg) ir Lukas Gelažius (svorio kategorijoje iki 80 kg).

Lapkričio 2 dieną Rygoje vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras Paulo Budovskio atminimui. Varžybose dalyvavo komandos iš Latvijos, Rusijos, Baltarusijos, Estijos ir Lietuvos.

Radviliškio imtynininkai pasirodė labai gerai.

Geriausiai sekėsi Kornelijui Stulginskui kuris svorio kategorijoje iki 79 kg nugalėjo visus keturis varžovus iš Latvijos ir užėmė pirmąją vietą. Jis apdovanotas medaliu ir diplomu bei gavo piniginį prizą.

Gerai sekėsi ir Nedui Rasiuliui. Svorio kategorijoje iki 86 kg jis iškovojo trečiąją vietą. Nedas nugalėjo du latvių imtynininkus ir nusileido estui bei latviui. Jis apdovanotas medaliu, diplomu ir gavo piniginį prizą.

Aidas Šarūnas (48 kg) ir Lukas Gelažius (80+ kg) liko penkti.

Imtynininkus treniruoja Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro treneris Justinas Kvietelaitis.