SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-03-30, Pirmadienis, 01:35:30 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Karo su koronavirusu fronte dirbančių tėvų vaikams Radviliškyje bus steigiamos darželio grupės

Karo su koronavirusu fronte dirbančių tėvų vaikams Radviliškyje bus steigiamos darželio grupės

Nuo šių metų kovo 30 dienos Radviliškyje, esant poreikiui, gali pradėti veikti darželio grupė, kurioje išimtinais atvejais, susijusiais su koronaviruso sukelta situacija, būtų ugdomi ir prižiūrimi ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai, jei to neįmanoma įgyvendinti namuose.

Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu patvirtintas Radviliškio rajono savivaldybės teritorijoje gyvenančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymo ir priežiūros organizavimo išimtiniais atvejais tvarkos aprašas.

Kas galės lankyti šias grupes?

Išimtiniais atvejais į šias grupes gali būti priimami 1–6 metų vaikai, gyvenantys Radviliškio rajono savivaldybės teritorijoje, kai neįmanoma vaikų ugdyti ir prižiūrėti namuose, nes abu vaiko tėvai, įtėviai, globėjai arba vienas vaiko atstovas, jei jis vaiką augina vienas, – ekstremalios situacijos metu privalo dirbti (sveikatos priežiūros įstaigų, spec. tarnybų ir kitų įstaigų darbuotojai, kurie tiesiogiai dalyvauja apsaugant visuomenę nuo koronavirusinės infekcijos plitimo).

Kaip ir kur pateikti prašymą?

Prašymą dėl vaiko priėmimo į lopšelį-darželį gali pateikti vaiko atstovai. Vaiko atstovas elektroniniu paštu zzvaigzduteld@gmail.com pateikia prašymą dėl vaiko priėmimo į lopšelį-darželį. Prašymo formą galima rasti internete www.radviliskis.lt skyrelyje Teisinė informacija.

Kai prašymas priimamas, pasirašoma ugdymo sutartis ir vaiko atstovas sutartyje nurodytą dieną atveda sveiką vaiką į lopšelį-darželį. Darželio administracijai būtina pateikti laisvos formos darbdavių pažymas, pagrindžiančias abiejų vaiko atstovų būtinybę dirbti ekstremalios situacijos metu. Jei vaiką augina vienas vaiko atstovas, pateikiamas tai įrodantis dokumentas, taip pat reikia pateikti vaiko gimimo liudijimą/gimimo įrašą patvirtinantį išrašą/asmens dokumentą.

Vaikų ugdymo organizavimas

Vaikų ugdymas ir priežiūra bus organizuojama 1–6 metų vaikų grupėse. Planuojama, kad vienoje grupėje galės būti ne daugiau kaip šeši vaikai. Grupės galės veikti 4 val., 10,5 val., 13 val., 24 val. Grupių veiklos trukmė bus nustatoma atsižvelgiant į vaikų atstovų poreikius.

Grupėje ugdomi vaikai bus maitinami vaiko atstovų atneštu maistu. Vaiko atstovai atsako už atnešto maisto saugą ir kokybę.

Bus atidžiai stebima vaikų sveikata

Auklėtojai nuolat atidžiai stebės grupes lankančių vaikų savijautą, ne rečiau kaip 3 kartus per dieną matuos vaikų kūno temperatūrą.

Vaikui sunegalavus, bus nedelsiant informuojamas vaiko atstovas ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus atstovas, esant būtinumui – nedelsiant kviečiama greitoji medicinos pagalba.

Jei vaikui pasireikš užkrečiamųjų ligų požymiai, jis bus izoliuojamas, kol atvyks vaiko atstovas ar greitoji medicinos pagalba.

Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ įsipareigojimai

Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ administracija įpareigota tinkamai paruošti įstaigą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymui ir priežiūrai išimtiniais atvejais, užtikrinti saugias darbo sąlygas dirbantiems darbuotojams, užtikrinti aprūpinimą dezinfekcinėmis priemonėmis ir jų naudojimą visiems įstaigų lankytojams.

Rekomenduojama, kad veikiančios grupės iš lauko turėtų atskirus įėjimus.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 25 d. įsakymą Nr. A-482(8.2) „Dėl Radviliškio rajono savivaldybės teritorijoje gyvenančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymo ir priežiūros organizavimo išimtiniais atvejais“ galima rasti internete adresu www.radviliskis.lt skyrelyje Teisinė informacija.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas