Karatė klubas „Kentauras“ 2016 metus pradėjo įspūdingomis pergalėmis

Šeduvoje vyko karatė varžybos „Šeduvos taurė 2016“. Varžybose dalyvavo sportininkai iš 10 klubų: Šiaulių „Empido“, „Saulė“, „Katana“, Šeduvos „Tigriukai“, Garliavos „Budo“, Raseinių „Bushido“, Radviliškio „Kentauras“, Kauno „Fight Gang“, Vilniaus „Samurajus“ ir Panevėžio „Baltasis voras“. Iš viso kata, kumitė, kihon rungtyse varžėsi 140 sportininkų, tarp kurių buvo 39 karatė klubo „Kentauras“ sportininkai.

Šeduvos taurę laimėjo karatė klubo „Kentauras“ sportininkai, kurie iškovojo 49 medalius ir surinko 173 taškus. Antroje vietoje liko Panevėžio „Baltasis voras“, surinkęs 100 taškų, o trečioje – Garliavos „Budo“, surinkęs 92 taškus.

Aukso medalius iškovojo Aistis Užėla (kumitė), Viktorija Sinkevičiūtė (kumitė), Laurynas Miknevičius (kata), Arminas Siudikas (kumitė), Kornelijus Poškus (kata), Daivaras Breimelis (kumitė), Gustas Rimeikis (kumitė), Tomas Rakauskas (kumitė), Arnoldas Breimelis (kata, kumitė), Augustė Kvedaraitė (kumitė) ir Vakarė Lukšytė (kumitė).