SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-02-21, Penktadienis, 13:29:58 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Kaip išsirinkti geriausią šaldytuvą?

Kaip išsirinkti geriausią šaldytuvą?

Buitinės technikos pasirinkimas šiandien yra tikrai labai didelis, todėl tuomet, kada nusprendžiama įsigyti naują šaldytuvą, gana dažnai teiraujamasi, kaip išsirinkti patį tinkamiausią įrenginį. Prekyboje rasime tikrai įvairių šaldytuvų, tad svarbu įvertinti, kokie kriterijai jums yra patys svarbiausi, ir tai tikrai leis išsirinkti pačias palankiausias galimybes. Pirkėjus gana dažnai domina šaldytuvai akcija, tačiau prieš pasirenkant patį pigiausią pasiūlymą reikėtų įvertinti, ar tam tikras įrenginys tikrai puikiai pateisins jūsų poreikius. Taigi, į ką vertėtų atsižvelgti?

Šaldytuvo dydis ir talpa

Renkantis šaldytuvo dydį pravartu įvertinti, koks yra virtuvės plotas ir kur šaldytuvas bus statomas, koks yra polinkis kaupti maisto produktus, ir t. t. Nieko keisto, kad vienam asmeniui reikės mažesnio šaldytuvo nei kelių asmenų šeimai, todėl pagalvokite, koks šaldytuvo dydis bus optimaliu pasirinkimu. Prekyboje siūlomų šaldytuvų talpa gali svyruoti nuo 230 iki 400 l, todėl raskite jums labiausiai tinkančią galimybę.

Energijos taupymas

Gana dažnai yra domimasi, ar tam tikras šaldytuvas yra pakankamai ekonomiškas: pagal energijos suvartojimą šiuolaikiniai šaldytuvai yra skirstomi į klases nuo A+ iki A+++ (A+++ klasės šaldytuvai yra laikomi pačiais ekonomiškiausiais, nes jie elektros energijos suvartoja nei iki 60 procentų mažiau).

Šaldytuvo gamintojas

Turbūt kiekvienas vartotojas turi savo mėgstamą prekinį ženklą, todėl į tai atsižvelgiama ir tada, kai nusprendžiama įsigyti naują šaldytuvą. Jei jums sunku apsispręsti, kokio gamintojo šaldytuvas galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu, galite pasikliauti vartotojų atsiliepimais, kurių internetinėje erdvėje galite rasti ne taip ir mažai.

Šaldytuvo kaina

Kai domina mažiau kainuojantis šaldytuvas, akcija gali būti tikrai puikiu pasirinkimu, tačiau pravartu žinoti, kad internetu parduodamos buitinės technikos kainos įprastai yra mažesnės nei fizinėse prekybos vietose, tad tikrai nesuklysite pasirinkdami būtent šią galimybę. Buitinė technika pigiau yra siūloma įvairiose internetinėse parduotuvėse, tad visada galima rasti labiausiai tinkantį pasiūlymą.

Naudingos šaldytuvo funkcijos

Šiuolaikiniai šaldytuvai gali pasiūlyti tikrai didelį įvairių funkcijų pasirinkimą, tad pravartu įvertinti, kurios jų yra pačios svarbiausios. Nors kai kurios funkcijos gali turėti poveikį šaldytuvo kainai, tačiau dalis jų gerokai palengvina naudojimąsi šiuo įrenginiu bei padeda ilgiau išlaikyti maisto produktų šviežumą.

 • „Fresh Zona“ – tai šaldytuvo skyrelis, kuriame temperatūra yra 0 laipsnių (čia galima kelias dienas laikyti šviežią mėsą ar žuvį);

 • „Fast Freeze“ – greito užšaldymo funkcija, kuri yra nepakeičiama, kai reikia užšaldyti didesnį maisto produktų kiekį;

 • Antibakterinė danga gali padėti išvengti kenksmingų bakterijų kaupimosi (jos gali skatinti greitesnį maisto gedimą);

 • „Air Active“ funkcija padeda greičiau atvėsinti maisto produktus;

 • „Multi Flow“ – tolygaus oro ir drėgmės paskirstymo funkcija;

 • „Fresh Control“ – drėgmės kontrolė, kuri maisto produktų šviežumą padeda išlaikyti net dvigubai ilgiau;

 • „Low Frost“ funkcija padeda išvengti greito šerkšno kaupimosi;

 • „Twin Tech“ – bešerkšnė techhnologija.

Šaldytuvo keliamas triukšmas

Šiuolaikiniai šaldytuvai veikia pakankamai tyliai, tačiau skirtingų modelių įrenginių keliamas triukšmas gali labai varijuoti. Tyliausiai veikiantys šaldytuvai skleidžia maždaug 36 dB garsą, kurį galima prilyginti tyliam pokalbiui (šnabždėjimui). Jei siekiate namuose užtikrinti tylą ir ramybę, rinkdamiesi tinkamiausią šaldytuvą atsižvelkite ir į tai.

Šaldiklių skaičius ir vieta

Šaldytuvai gali turėti vieną, dvi arba tris šaldymo kameras, kurios gali būti įmontuotos šaldytuvo viršuje ar apačioje. Kuris šių pasirinkimų bus palankesnis, tai priklausys tik nuo jūsų pačių įpročių: viršuje įrengtas šaldiklis yra patogus tuo, kad norint pasiimti tam tikrų maisto produktų nereikia žemai lenktis, tačiau tuomet, jei pasirenkamas ganėtinai aukštas šaldytuvas, gali būti nepatogu maisto produktus pasiimti iš aukštai įmontuotos kameros.

Kur įsigyti šaldytuvą?

Kaip jau minėta anksčiau, internetinėse parduotuvėse yra siūloma buitinė technika pigiau, tad tuomet, jei siekiama sutaupyti pinigų, pravartu pagalvoti apie būtent tokią pasirinkimo galimybę. Nuotoliniu būdu parduodamos prekėms neretai yra taikomos akcijos, o rasti patį geriausią pasiūlymą visuomet yra gerokai paprasčiau nei fizinėse prekybos vietose. Palanku ir tai, kad internetu užsakytas šaldytuvas gali būti pristatomas tiesiai jums į namus, todėl nereikės rūpintis, kaip transportuoti šį įsigytą įrenginį. Taigi, galima drąsiai teigti, kad pirkti šaldytuvą internetu visuomet yra puiki idėja.

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
 • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
 • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
 • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
 • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
 • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas