SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-01-19, Sekmadienis, 20:11:33 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Kriminalai Kai skraido keptuvės ir puodeliai – darbo netrūksta policijai ir medikams

Kai skraido keptuvės ir puodeliai – darbo netrūksta policijai ir medikams

Pastaruoju metu Radviliškio rajone padaugėjo atvejų, kai susikivirčijus per išgertuves pradedama svaidytis įvairiais virtuvės reikmenimis. Kartais po tokių indų paskraidymų prisireikia ir medikų bei policijos pagalbos.

Sužalojo skraidantis puodelis

Rugsėjo 11-osios vakarą apie 18 valandą policijos pareigūnai buvo iškviesti į Radviliškyje esančią J. Jaramino gatvę. Pasak policininkų, savo namuose neblaivus 50-ies metų vyras sviedė molinį puodelį į savo 61-erių metų dėdę ir jį sužalojo. Atvykę medikai nukentėjusiajam sutvarstė pjautą dilbio žaizdą ir leido toliau gydytis namuose.

Anot policijos pareigūnų, puodelį „paskraidinęs“ vyras buvo neblaivus, jis pripūtė 1,45 promilės alkoholio. Jis uždarytas į areštinę. Alkoholio kvapas sklido ir nuo nukentėjusiojo, tačiau alkotesteris parodė vos 0,30 promilės.

Keptuve vožė į galvą

Žymiai nuožmesnės kautynės rugpjūčio 31-osios vakarą apie 22 valandą vyko tarp dviejų sutuoktinių Linkaičių kaimo Arsenalo gatvėje.

Policijos pareigūnų teigimu, priekaištus vienas kitam žėrė abi konflikto pusės. 78-erių metų vyras skundėsi, kad 75-erių metų žmona keptuve vožė jam į galvą. Žmona tikino, jog prieš ją ranką pakėlė vyras. Pasak policininkų, abu sutuoktiniai buvo neblaivūs: vyras pripūtė 1,98 promilės, o jo žmona – 0,82 promilės alkoholio.

Į „karo zoną“ iškviesti greitosios medicinos pagalbos medikai dėl kirstų galvos žaizdų nukentėjusį vyrą išvežė į Radviliškio ligoninės Priėmimo skyrių, kuriame jam suteikta būtinoji pagalba. Moteris dėl patirto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė.

Galop abu sutuoktiniai, kol nurims aistros, buvo uždaryti į Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

Parengė Jonas MARCINKUS

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Gegužės 19-osios vakarą apie 22 valandą Radviliškio rajono Aukštelkų kaime, savo namuose, gir...
Gegužės 17-osios vakarą apie 23 valandą Radviliškyje, Radvilų gatvėje esančiame atrakcionų ...
Piniginės ant palangės ir kitose matomose vietose geriau nelaikyti net savo namuose.
Radviliškio rajono policijai pradėjo vadovauti naujas viršininkas – Saulius Baltakis, iki šiol...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas