SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-09-20, Sekmadienis, 10:49:46 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Justinas Kvėglys buria radviliškiečius parodyti savo jėgą

Justinas Kvėglys buria radviliškiečius parodyti savo jėgą

  • Justinas Kvėglys buria radviliškiečius parodyti savo jėgą

    Radviliškietis Justinas Kvėglys kviečia visus radviliškiečius susivienyti ir pasinaudoti unikalia galimybe Seime turėti visą Radviliškiečių frakciją, nes neturint stiprios radviliškiečių komandos Seime, neįmanoma apginti savo krašto interesų.

Iššūkis radviliškiečiams – nušluostyti nosis vilniečiams ir turėti savo frakciją Seime!

Per šiuos Seimo rinkimus radviliškiečiai turi unikalią galimybę Seime suburti savo frakciją, tereikia visiems susivienyti ir reitinguojant atiduoti pirmumo balsus už saviškius – tai Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąraše kandidatuojantys Radviliškio krašto atstovai: Antanas Čepononis, Justinas Kvėglys, Justinas Pranys, Skaidra Dišlė, Tomas Januševičius ir Andrius Grabauskas.

Užtektų kiekvienam iš jų surinkti po 5 tūkstančius pirmumo balsų ir to gali pakakti, kad Seime turėtume šešis Radviliškio krašto atstovus. „Jeigu į Seimą patektų ir kraštietis Vytautas Juozapaitis, neabejotinai ir jis prisijungtų prie mūsų būrio ir Seime turėtume atskirą Radviliškiečių frakciją“, - sako iniciatyvos sumanytojas Justinas Kvėglys.

Pirmumo langeliuose reikia įrašyti radviliškiečius

Radviliškietis net neabejoja, jog šį iššūkį įveikti yra labai įmanoma, jeigu radviliškiečiai susivienys ir balsuodami už daugiamandatės apygardos kandidatus rinksis Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos sąrašą Nr. 5, o pirmumo langeliuose įrašys radviliškiečių kandidatų numerius: Antanas Čepononis – numeris 37, Justinas Kvėglys – numeris 72, Justinas Pranys – numeris 58, Skaidra Dišlė – numeris 65, Tomas Januševičius – numeris 69 ir Andrius Grabauskas – numeris 74.

Nušluostykim nosį vilniečiams ir kauniečiams, kurie Seime gina tik savo krašto interesus, todėl Radviliškiui visada lieka tik trupiniai. Parodykime, kad Radviliškis geba susivienyti ir parodyti savo jėgą“, - kviečia radviliškiečius Justinas Kvėglys.

Reikalinga stipri radviliškiečių komanda

Justino Kvėglio nuomone, dabartinis Radviliškio kraštui atstovavęs Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas yra geras verslininkas ir geras žmogus, bet Seime jo veikla buvo labai blanki.

Tikrai gerbiu dabartinį Seimo narį Aurimą Gaidžiūną kaip puikų žmogų ir sumanų verslininką, bet manau, kad politikoje jis yra ne savo rogėse. Todėl per šią kadenciją dažniau matydavome, kaip iš gerbiamo Aurimo šaiposi televizijos laidos „Kakadu“ žurnalistai, negu girdėdavome apie jo, kaip Seimo nario, teikiamus sprendimus, naudingus ne tik Lietuvai, bet ir mūsų rajonui, sprendimus, kurie stabdytų regionų naikinimo politiką. Tenesupyksta gerbiamas Aurimas, bet man susidarė įspūdis, kad jis, būdamas šalį valdančios politinės daugumos atstovu, per visą kadenciją taip ir nesugebėjo pelnyti autoriteto net tarp saviškių ir pasiekti, kad jo balsas būtų girdimas, todėl beveik visos iniciatyvos, kurioms jis tarpininkavo, baigėsi nesėkme. Gaila, nes man atrodo, kad žmogus nuoširdžiai stengėsi. Ačiū jam bent už tai“, - savo nuomonės neslepia Justinas Kvėglys.

Tačiau, anot jo, tai buvo skaudi pamoka visiems, kad neturint stiprios radviliškiečių komandos Seime, neįmanoma apginti savo krašto interesų.

Radviliškio kraštas liko nuskriaustas

Radviliškietis sako, kad būtent dėl to, kad Seime Radviliškio kraštas neturėjo stiprios savo atstovų komandos, centrinė valdžia mūsų kraštą bandė visaip nuskriausti. „Tai ir bandymas sužlugdyti, o vėliau uždaryti Radviliškio ligoninę, kuri buvo išsaugota tik vietinių žmonių pastangomis, kai šalies valdžia išsigando gyventojų, susivienijusių už ligoninės išsaugojimą. Bet taškas šioje istorijoje dar nepadėtas, nes šalies valdžioje turime labai kerštingų žmonių, kurie kaišioja pagalius į ratus ir negali susitaikyti su savo pralaimėjimu, todėl dėl ligoninės išsaugojimo laukia dar ne vienas mūšis“, - sako Justinas Kvėglys.

Pasak jo, radviliškiečių komandos balso Seime pritrūko ir skirstant lėšas žvyrkeliams asfaltuoti bei papildomas lėšas, skirtas amortizuoti ekonomikos smukimą, kurį sukėlė koronaviruso COVID-19 pandemija. Radviliškio kraštas ir vėl liko nuskriaustas, nes kiti šalies rajonai, kurie turėjo tvirtesnį užnugarį Seime, įvairiems projektams vykdyti gavo žymiai daugiau lėšų. To nebūtų įvykę, jeigu Radviliškio kraštas Seime turėtų savo atstovų frakciją, į kurios balsą privalėtų įsiklausyti politikai iš kitų šalies regionų.

Tiki, kad radviliškiečiai sugebės susivienyti

Statistikos departamento duomenimis, praėjusiais metais Vilniaus apskrityje sukurta daugiau kaip 3 tūkstančiai naujų darbo vietų, o vidurio ir vakarų Lietuvos regione panaikinta 5700 valstybės finansuojamų darbo vietų.

Šie skaičiai geriausiai atskleidžia centrinės valdžios veidmainišką politiką regionų atžvilgiu. Prieš rinkimus buvo žadama stiprinti regionus, o valdžios veiksmai buvo priešingi – tai regionų žlugdymas ir naikinimas. Smarkiai nukraujavo ir Radviliškio rajonas, kuriame buvo uždaryti pašto skyriai, panaikinta Radviliškio policijos komisariato budėtojų tarnyba, vis dar niežti nagai uždaryti ligoninę“, - faktus vardija Justinas Kvėglys.

Jis sako, kad atėjo metas radviliškiečiams susiimti ir parodyti, kad esame savo krašto patriotai.

Aš tikiu, kad radviliškiečiai sugebės susivienyti. Kiekvienam mūsų kandidatui tereikia surinkti vos po 5 tūkstančius pirmumo balsų ir Radviliškiečių frakcija Seime taptų realybe. Vilniečiai mėgsta šaipytis iš provincijos miestų bei rajonų ir su jais nesiskaito. Kviečiu visus Radviliškio kraštui neabejingus žmones parodyti, kad mes gebame suvienyti jėgas kilniems tikslams, kai to reikia mūsų krašto gerovei ir sėkmingai ateičiai. Tikiu, kad mes tai galim“, - kviečia Justinas Kvėglys.

Politinė reklama. Apmokėta iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų politinės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. P/20-01.

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Aukštelkuose gyvena Artūras Satkevičius, kuris vienas augina tris mažamečius vaikus: Faustą, K...
Tarptautinę Šeimos dieną Radviliškio rajono gyventojai šventė lyg viena didelė šeima - Radv...

Baseinas Radviliškyje, sporto aikštynas Šeduvoje, rekonstruoti Baisogalos ku...

Savivaldybės didžiojoje salėje surengtas Demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Atei...
Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko regioninis virėjo specialybės mokinių pro...
Savaitgalį vykusių Europos Parlamento rinkimų intriga Radviliškio rajone buvo ta, jog dėl europ...
Gegužės 21-ąją garsiai šurmuliuodami Radviliškio rajono savivaldybės vadovų ir Administracij...
Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro kvietimu Radviliškio rajono polic...
Gegužės 29-ąją Viešojoje bibliotekoje surengtas jau ketvirtojo Radviliškio rajono savivaldybė...
Kai lauke skaisčiai šviečia saulė, vieni traukia prie vandens telkinių, o kiti stropiai linksta...
Žydinčiu miestu jau nuo seno vadinama Šeduva ir toliau pateisina savo vardą. Uoliai savo aplinko...
Gegužės 30–31 dienomis Radviliškio rajone ir gretimose savivaldybėse surengtas XIX-asis tarpta...
Radviliškio rajono savivaldybėje viešėjo Aleksandro Stulginskio universiteto atstovai. Susitikim...
Delegacija iš Skaros, Švedijos, vadovaujama Skaros savivaldybės merės Barbro Hassel, viešėjo R...
Šalyje maudymosi sezonas prasideda birželio 1 dieną ir tęsiasi iki rugsėjo 15 dienos. Atsižvel...
Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus parke įkurtoje ir neseniai iškilmingai atidarytoje...
Radviliškio miesto kultūros centro salė birželio 3 dieną prisipildė jaunystės, juoko, pasidid...
Vos tik paskelbėme apie rajono valdžios planus šiais metais pradėti statyti baseiną mieste, spo...
Praėjusį sekmadienį Radviliškio miesto laisvalaikio ir pramogų parke netrūko šurmulio. Beveik...
Radviliškio rajone, prie Šeduvos esančiame Raudondvario aerodrome, savaitgalį vyko Lietuvos lėk...
Balsavimas
  • Jau seniai laikas.
  • Manau, kad karantino iš viso nereikėjo skelbti.
  • Kol yra sergančių, karantino nutraukti negalima.
  • Karantiną šalies valdantieji tęs iki rinkimų, nes tai jiems naudinga.
Šiandienos Orai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas