SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-01-18, Šeštadienis, 13:51:55 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Kriminalai Jauna mama rizikavo savo ketverių metų dukros ir kitų artimųjų gyvybėmis

Jauna mama rizikavo savo ketverių metų dukros ir kitų artimųjų gyvybėmis

  • Jauna mama rizikavo savo ketverių metų dukros ir kitų artimųjų gyvybėmis

    Ant akmenų krūvos užlėkusioje „Audinėje“ nebuvo nė gyvos dvasios, ji buvo užrakinta, o viduje bolavo iššovusios oro pagalvės.

  • Ant akmenų krūvos užlėkusioje „Audinėje“ nebuvo nė gyvos dvasios, ji buvo užrakinta, o viduje bolavo iššovusios oro pagalvės.
  • Ant akmenų krūvos užlėkusioje „Audinėje“ nebuvo nė gyvos dvasios, ji buvo užrakinta, o viduje bolavo iššovusios oro pagalvės.

27-erių metų Raseinių rajono gyventoja, po vaišių pas savo seserį Baisogaloje ne tik pasišovė namo parvežti keturis kartu su ja čia viešėjusius artimuosius, bet ir išvydusi ją stabdančius policijos pareigūnus spruko nuo jų dideliu greičiu, kol nesuvaldžiusi automobilio užšoko ant akmenų krūvos.

Automobilį „Audi A4“ su vokiškais valstybiniais numeriais lapkričio 23-iosios pavakarę Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai pastebėjo Grinkiškio miestelyje, Baisogalos ir Tilto gatvių sankryžoje. Stabdoma transporto priemonė padidino greitį ir nurūko toliau. Pareigūnai tik spėjo pamatyti, kad prie vairo sėdi jauna moteris, o šalia – vyras.

Persekiojamas automobilis nuo pareigūnų atitolo kilometro atstumu, o galiausiai dingo iš akiračio. Važiuodami Vosiliškio kaimu link Burūnų, kelio vingyje į kairę, policininkai pamatė, kad „Audi A4“ pasukti į kairę nepavyko ir automobilis užlėkė ant dešinėje kelio esančios akmenų krūvos.

„Audinėje“ nebuvo nė gyvos dvasios, ji buvo užrakinta, bolavo iššovusios oro pagalvės. Netoliese pareigūnai pastebėjo vaikščiojančius du asmenis. Priėję prie jų pareigūnai atpažino šalia vairuotojos sėdėjusį vyriškį. Paaiškėjo, kad jis yra „Audi A4“ savininkas, o šalia jo – kartu automobiliu važiavusi 51-erių metų keleivė – vairuotojos teta.

Abu buvo neblaivūs: vyrui nustatytas 2,40 promilės girtumas, moteriai - 1,37 promilės. Pastaroji skundėsi krūtinės skausmais, todėl buvo nuvežta į ligoninę. Medikai diagnozavo dviejų šonkaulių lūžimus, tačiau nukentėjusioji nebaigus apžiūros iš ligoninės pasišalino.

Pasak liudytojų, automobilį vairavo jo savininko draugė – 27-erių metų Raseinių rajono gyventoja, o automobilyje kartu važiavo ir vairuotojos 51-erių metų motina bei vairuotojos keturmetė dukra. Ši trijulė iš įvykio vietos buvo pasišalinusi.

Po keturių valandų policijos pareigūnai 27-erių metų moterį surado Raseinių rajone esančiuose jos namuose. Jai alkoholio matuokliu buvo nustatytas 0,45 promilės girtumas. Raseiniškė gynėsi nevairavusi, tačiau, kas tai darė, irgi neįvardijo. Pareigūnai mano, kad įvykio vietoje kriminalistinių tyrimų tarnybos pareigūnų surinktų įkalčių turėtų užtekti moters nusikalstamai veikai įrodyti.

Už tai, kad vairavo būdama neblaivi ir pažeidė kelių eismo taisykles, o įvykus avarijai buvo nesunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata, moteriai pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai įstatymas numato baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki trejų metų.

Pagal policijos informaciją parengė Jonas MARCINKUS

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Gegužės 19-osios vakarą apie 22 valandą Radviliškio rajono Aukštelkų kaime, savo namuose, gir...
Gegužės 17-osios vakarą apie 23 valandą Radviliškyje, Radvilų gatvėje esančiame atrakcionų ...
Piniginės ant palangės ir kitose matomose vietose geriau nelaikyti net savo namuose.
Radviliškio rajono policijai pradėjo vadovauti naujas viršininkas – Saulius Baltakis, iki šiol...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas