SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-09-22, Sekmadienis, 11:11:18 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Įvyko Radviliškio rajono trišalės tarybos posėdis

Įvyko Radviliškio rajono trišalės tarybos posėdis

Gegužės 31 dieną įvyko Radviliškio rajono trišalės tarybos posėdis. Nuo 2019 m. gegužės mėn. Radviliškio rajono trišalei tarybai pirmininkauja Radviliškio rajono profesinės sąjungos darbuotojų atstovai.

Posėdyje buvo svarstomi bei analizuojami keturi klausimai: vaikų ir jaunimo vasaros poilsio organizavimas, Trišalės tarybos nuostatų naujos redakcijos tvirtinimas, pristatyta pasikeitusios Trišalės tarybos sudėtis bei naujai išrinktos savivaldybės administracijos veiklos prioritetai, gairės ir perspektyvos, aptartas Trišalės tarybos veiklos optimizavimas bei aktyvinimas.

Pirmuoju klausimu apie vaikų ir jaunimo vasaros poilsio organizavimo galimybes bei išteklius pasisakė Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotoja Lina Juozapaitytė bei šio skyriaus vyriausioji specialistė Ilona Gvazdžiauskienė. Pranešėjos minėjo, kad Radviliškio rajone organizuojamam vaikų socializacijos ir poilsio programų rėmimo konkursui buvo pateiktos 26 paraiškos ir visoms buvo skirtas finansavimas (Savivaldybės administracija skyrė 17 500 eurų). Vedėjos pavaduotoja L. Juozapaitytė bei vyriausioji specialistė I. Gvazdžiauskienė pažymėjo, kad rajono vaikai ir jaunimas per atostogas turės galimybę susipažinti ne tik su Radviliškio rajonu, bet ir aplankys kitus šalies rajonus: Pasvalio, Pakruojo, Panevėžio, Raseinių, Šiaulių, Kėdainių, Kauno, Anykščių. Be to, aplankys Šventąją, Juodkrantę, Klaipėdą, Palangą, Tytuvėnus, Platelius ir kitus miestus. Yra numatytos išvykos į Dino parką, delfinariumą, zoologijos sodą, įvairius Lietuvos dvarus ir muziejus. Vasaros poilsio metu vaikai turės galimybę ne tik sportuoti, mokytis plaukti, bet ir lipdyti iš molio, gaminti papuošalus iš odos, mokytis velti vilną, kepti duoną.

Posėdyje vienbalsiai buvo patvirtinti Trišalės tarybos naujos redakcijos nuostatai.

Per Trišalės tarybos posėdį buvo supažindinta su pasikeitimais Trišalėje taryboje. Kitame Trišalės tarybos posėdyje Radviliškio rajono savivaldai atstovaus 5 atstovai: Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, mero pavaduotojas Mindaugas Pauliukas, administracijos direktoriaus pavaduotojas Ernestas Mončauskas ir Savivaldybės tarybos narys Jonas Pravilonis. Darbuotojų ir profesinių sąjungų atstovų šalis nepasikeitė. Jiems atstovaus penki nariai: Radviliškio regiono profesinių sąjungų centro pirmininkė Lena Skriptienė, profesinių sąjungų pirmininkai Dainius Dapkus, Germina Margaitienė, Rimantas Gedvilas ir Valentina Škeliova. Pasikeitė darbdavių šalies atstovų sudėtis. Suvedus darbdavių balsavimo rezultatus šiai šaliai kitame Trišalės tarybos posėdyje atstovaus: IĮ „Santovita“ vadovas Pranas Balckus, Gražinos pagrindinės mokyklos direktorius Laisvūnas Vaičiūnas, UAB „Radviliškio šiluma“ direktorius Pranas Mickaitis, UAB „Radviliškio autocentras“ direktorius Vaidas Stasiukynas ir naujai išrinktas narys S. Krivicko įmonės „Fasma“ vadovas Sigitas Krivickas.

Posėdžio metu buvo diskutuota apie naujos Radviliškio rajono savivaldybės administracijos prioritetus, veiklos gaires, perspektyvas. Vyko rezultatyvus pokalbis, kurio metu buvo išklausyti visų Trišalės tarybos narių pasiūlymai, idėjos, pastabos dėl Trišalės tarybos veiklos optimizavimo bei aktyvinimo. Numatyti išvažiuojamieji Trišalės tarybos posėdžiai bei posėdžių organizavimas rajone.

Radviliškio rajono trišalės tarybos informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas