SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-07-04, Šeštadienis, 16:03:00 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės „Imantuose“ – tradicinė kasmetinė bendruomenės šventė

„Imantuose“ – tradicinė kasmetinė bendruomenės šventė

 • „Imantuose“ – tradicinė kasmetinė bendruomenės šventė

  Visokio amžiaus dalyviams apgalvota programa buvo įdomi, o ir oras pasitaikė puikus, tad žmonės bendravo ir niekas neskubėjo namo. Kazio Strolio nuotr.

 • Visokio amžiaus dalyviams apgalvota programa buvo įdomi, o ir oras pasitaikė puikus, tad žmonės bendravo ir niekas neskubėjo namo. Kazio Strolio nuotr.

  Šiemet šventės pradžią papuošė baikeriai, kurie į priestotį atvežė Europos Sąjungos, Lietuvos ir „Imantų“ bendruomenės vėliavas.

 • Visokio amžiaus dalyviams apgalvota programa buvo įdomi, o ir oras pasitaikė puikus, tad žmonės bendravo ir niekas neskubėjo namo. Kazio Strolio nuotr.

  Atminimo lenta pagerbtas buvusios Baisogalos priestočio pradinės mokyklos mokytojos Elenos Kasakaitytės atminimas.

 • Visokio amžiaus dalyviams apgalvota programa buvo įdomi, o ir oras pasitaikė puikus, tad žmonės bendravo ir niekas neskubėjo namo. Kazio Strolio nuotr.

  Padėkota aktyviausiems bendruomenės nariams, pasveikinti jubiliejus švenčiantys ilgaamžiai.

 • Visokio amžiaus dalyviams apgalvota programa buvo įdomi, o ir oras pasitaikė puikus, tad žmonės bendravo ir niekas neskubėjo namo. Kazio Strolio nuotr.

  Įdomių pramogų netrūko ir mažiesiems šventės dalyviams. Kazio Strolio nuotr.

Kaip ir kasmet, liepos trečią šeštadienį, „Imantai“ atšventė tradicinę kasmetinę bendruomenės šventę. Jau devintąją.

Dalyvių buvo gausu

Bendruomenės šventėse visada būna gausu dalyvių. Ir šįkart susirinko apie 200 žmonių. Šventę savo apsilankymu pagerbė Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio rajono savivaldybės Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vedėjas Vytautas Simelis, Baisogalos parapijos klebonas Arūnas Urbelis.

Renginio dalyviams koncertavo pakruojiškis Egidijus Impolis, kuris grojo lietuvių liaudies instrumentu skrabalais, dainavo estradines dainas. Elektriniu smuiku grojo Rolandas Sereika.

Daug džiaugsmo susirinkusiesiems padarė netikėta improvizacija – Radviliškio muzikos mokyklos Baisogalos 5 klasės mokinė Iveta Buniūtė (elektrinis smuikas), Rolandas Sereika (mušamieji) ir Egidijus Impolis (gitara) pagrojo tango. Nors buvo pats šventės įkarštis, šokėjai nustojo šokti ir sužavėti klausėsi muzikos.
Ąžuolo lapų vainiku pagerbtas bendruomenės narys, sunkiaatletis, neįgaliųjų sporto atstovas Laurynas Šaulis, tapęs pasaulio čempionu. Bendruomenei knygą „Dniepru per Ukrainą“ – vertingą atminimo dovaną – įteikė tolimų tikslinių kelionių motociklu mėgėjas Dainius Šalucha. Jis irgi pagerbtas ąžuolo lapų vainiku.

Šventę pagerbė baikeriai

Kelerius metus iš eilės bendruomenę džiugino parašiutininkai, iš lėktuvo nusileisdami parašiutais su Europos Sąjungos, Lietuvos ir „Imantų“ bendruomenės vėliavomis.

Šiemet šventės pradžią papuošė baikerių paradas. ROAD BEARS MC klubo nariai bei keli nepriklausomi motociklininkai su Europos Sąjungos, Lietuvos bei bendruomenės vėliavomis apsuko keletą ratų Baisogalos miestelio gatvėmis ir, atvažiavę į priestotį, išsirikiavo bendruomenės krepšinio aikštelėje. Jie įtvirtino vėliavas specialiai paruoštuose stovuose, išsirikiavo, ir šventė prasidėjo.

Buvo sugiedoti Lietuvos ir bendruomenės himnai. Baikeriams padėkota už pilietinę iniciatyvą – simbolika įprasminti bendruomenės šventę.

Žodis buvo suteiktas bendruomenės pirmininkui Rimantui Vaitkevičiui, kuris pasveikino renginio dalyvius ir palinkėjo gražaus pasibuvimo drauge. Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas bendruomenės pirmininkui įteikė istorinę Lietuvos vėliavą. Sveikinimo žodį renginio dalyviams tarė Baisogalos parapijos klebonas Arūnas Urbelis.

Atidengta atminimo lenta

Bendruomenė jau seniai svarstė klausimą dėl buvusios Baisogalos priestočio pradinės mokyklos mokytojos Elenos Kasakaitytės atminimo įamžinimo. Elena Kasakaitytė, dirbusi priestočio pradinėje mokykloje 1941-1948 metais, buvo ne tik gera specialistė, puikiai paruošdavusi mokinius, bet ir aktyvi visuomenininkė, 1941 metų sukilimo dalyvė, šaulė, partizanų rėmėja.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vedėjas Vytautas Simelis parėmė bendruomenės iniciatyvą įamžinti mokytojos atminimą ir pasirūpino atminimo lenta.

Apie mokytojos gyvenimą ir veiklą papasakojo Regina Vaitkevičienė, atminimo lentą atidengė renginio svečiai: Vytautas Simelis, Aurimas Gaidžiūnas ir Arūnas Urbelis. Vytautui Simeliui įteiktas padėkos raštas už vertingą paramą saugant ir puoselėjant vietos kultūros paveldą, už aktyvų, nuoširdų bendradarbiavimą siekiant įgyvendinti „Imantams“ ir visai visuomenei svarbius paveldosaugos tikslus.

Padėkos raštu apdovanota mokytojos kapą naujosiose Baisogalos kapinėse prižiūrinti imantiškė Rita Jurkuvienė. Padėkota ir dabartiniams pastato šeimininkams Lilijai ir Koliai Dorošenkams, sutikusiems pritvirtinti atminimo lentą prie jų namo sienos.

Veikė piešinių paroda

Šventės dalyviai buvo kviečiami renginio metu apžiūrėti bendruomenės namų salėje vykstančią vaikų piešinių parodą „Piešiame tėviškę“.

Jau keleri metai, kai tarp Baisogalos gimnazijos ir bendruomenės yra sudaryta bendradarbiavimo sutartis, tad bendruomenei mielai talkino gimnazijos dailės mokytoja Audronė Kudžmaitė, kuri ir parengė šią parodą.

Parodos piešiniuose užfiksuoti Baisogalos pasididžiavimo – Komaro dvaro vaizdai. Renginio dalyviai aktyviai dalyvavo renkant jiems labiausiai patikusius darbus, kurių autoriai gaus atminimo dovanėles.

Padėkota už bendruomenei reikšmingą veiklą

Bendruomenė padėkos raštu ir gėlėmis įvertino mojavų giedotojus, kurie jau ketverius metus iš eilės bendruomenės namuose rengia gegužines pamaldas, o paskutinius dvejus metus jau rengė ir birželines pamaldas. Jiems padėkota už pagarbą tautos tradicijoms ir pastangas jas išsaugoti.

Susirinkusieji dėkojo kasmetinių tautodailės parodų dalyvėms Zofijai Grigaitienei, Jūratei Visockienei ir Zenei Krasauskienei už tautodailės tradicijų puoselėjimą, už išradingumą ir kūrybiškumą, už „Imantų“ vardo garsinimą.

Dovanos buvo įteiktos bendruomenės ilgaamžiams: Zofijai Grigaitienei, Silvinui Kazlauskui, Felicijai Šaluchienei, Stasei Jatužienei, Bronei Marašinskienei, Vandai Venclovienei, Albinui Stankevičiui, Bronei Žundienei, Zitai Salygienei, švenčiantiems 70, 75, 80 ir 85 metų sukaktis.

Sigita Kazincienė paskelbė gražiausiai tvarkomų sodybų šeimininkus. Jau daug metų šioje srityje neprilygstama Vidos ir Virginijaus Žukų šeimos sodyba. Jos šeimininkai keletą kartų yra tapę rajoninių apžiūrų prizininkais. Jiems dėkota už tai, kad savo aplinkoje siekia sukurti tobulą grožį, už tai, kad jų rankų ir širdžių šiluma kuria stebuklą, kuris jaudina ir džiugina. Šie žmonės įrodė, kad vaizduotei ir kūrybiškumui nėra ribų.

Onutei Radienei ir Žygimantui Jurkui įteikti padėkos raštai už pilietinę iniciatyvą – kasmetinę veiklą puošiant ir tvarkant bendruomenės viešąsias erdves, už geranoriškumą, už pastangas prisidėti prie bendruomenės įvaizdžio kūrimo.

Bendradarbiavimo partnerei, Radviliškio krašto žmonių su negalia sąjungos Baisogalos skyriaus koordinatorei Vandai Kazickienei įteiktas padėkos raštas už prasmingą bendradarbiavimą.

Bendruomenės bičiuliui, buvusiam Pakiršinio dūdų orkestro vadovui Vaclovui Stulginskui įteiktas padėkos raštas už dovanas, padedančias kurti bendruomenės įvaizdį, už netikėtas malonias staigmenas.

Renatai Radinienei padėkota už skanius pyragus, kepamus kiekvienam bendruomenės renginiui.

Renginio metu vyko loterija, kurios laimėtojams prizus paruošė kavinė „Pas Zitą“, individuali įmonė „Staliaus pastogė“ ir Ieva Vaitkevičiūtė.

Sporto rungčių įvairovė

Viso renginio metu vyko sporto rungtys, kuriose gausiai dalyvavo ir vyrai, ir moterys – per 100 dalyvių. Tai šaudymas, vinies kalimas, pusiausvyros rungtis, smiginis, padangos ridenimas, sunkvežimio traukimas, svarsčio kėlimas, baudų metimas ir kt. Vien šaudymo varžybose dalyvavo 25 dalyviai. Rungtis suorganizavo bendruomenės nariai Dainius Vaitkevičius ir Arūnas Marašinskas. Nugalėtojai apdovanoti prizais.
Apie pusiaunaktį graži šventė baigėsi. Joje susitikta, bendrauta, pasidžiaugta bendruomenės pasiekimais, išgirsta apie rūpesčius ir ateities tikslus. Tikriausiai suvokta: kai gauni, – prisipildo delnai, kai daliniesi, – prisipildo širdis. Tikėtina, kad, anot A. Čechovo, noras tarnauti bendram labui bus visų bendruomenininkų sielos reikmė, asmeninės laimės sąlyga.
Regina Vaitkevičienė

Šiemet šventės pradžią papuošė baikeriai, kurie į priestotį atvežė Europos Sąjungos, Lietuvos ir „Imantų“ bendruomenės vėliavas.
Atminimo lenta pagerbtas buvusios Baisogalos priestočio pradinės mokyklos mokytojos Elenos Kasakaitytės atminimas.
Padėkota aktyviausiems bendruomenės nariams, pasveikinti jubiliejus švenčiantys ilgaamžiai.
Įdomių pramogų netrūko ir mažiesiems šventės dalyviams. Kazio Strolio nuotr.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Gegužės 23-27 dienomis Radviliškio rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai ...
Gegužės 28-oji buvo neeilinė diena Radviliškio rajono Alksniupių jauniesiems gyventojams. Visus...
Vėjuotą birželio 1-osios popietę Žeimių kaimo vaikučiai ir jų tėveliai skubėjo prie bendru...
Gegužės 31 dieną nuaidėjo Alksniupių krašto 460 metų jubiliejus, skirtas krašto kūrėjo Alg...
Radviliškyje vyko tradicinė neįgaliųjų sporto šventė, į kurią suvažiavo Šiaulių, Akmenė...
2014 metai yra paskelbti Šeimų metais. Visuomenės harmonizavimo parke, įsikūrusiame Vaizgakiemy...
Pociūnų krašto gyventojai vakarojo prie Bendruomenės namų. Ten vyko tradicinė, jau šeštus me...
Kairėnų kaimo bendruomenė dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo mini...
Palonų daugiafunkcis centras įsijungė į Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo...
Skėmių gyvenvietė išsidėsčiosi prie pagrindinio kelio Šeduva–Kėdainiai, todėl čia labai ...
Pociūnėlių miestelio parke vyko tradicinė Skėmių seniūnijos Šeimos, Vaikų gynimo ir Tėvo d...
Sidabravo bendruomenės nariai paminėjo Gedulo ir vilties dieną. Sidabravo miestelio muziejuje sur...
Tyrulių kaimo bendruomenė įsijungė į Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo m...
Raudondvaryje, prie Kultūros namų, šurmuliavo prekybininkai, iš gyvenvietės kiemų krykštaudam...
Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną aktyvaus poilsio mėgėjai rinkosi Kalne...
Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną Sidabravo miestelio ir bažnyčios 185-a...
Baisogalos miestelio teniso kortuose vyko Alfredo Dučinko taurės aštuntosios teniso dvejetų var...
Liepos 6–toji - tai vienijanti, sutelkianti ir kelianti pasididžiavimą diena, nes tik drauge dir...
Šeduvos globos namų gyventojai kartu su įstaigos direktore bei socialine darbuotoja aplankė Burb...
2010 metų lapkritį susikūrusi „Imantų“ bendruomenė iki šiol neturėjo jokio visuomeninio p...
Balsavimas
 • Jau seniai laikas.
 • Manau, kad karantino iš viso nereikėjo skelbti.
 • Kol yra sergančių, karantino nutraukti negalima.
 • Karantiną šalies valdantieji tęs iki rinkimų, nes tai jiems naudinga.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas