SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-01-20, Pirmadienis, 08:15:12 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės „Imantų“ bendruomenės namuose – nuotaikinga vakaronė

„Imantų“ bendruomenės namuose – nuotaikinga vakaronė

 • „Imantų“ bendruomenės namuose – nuotaikinga vakaronė

  Po renginio, kaip jau įprasta „Imantuose“, klausytojai nesiskirstė, o susėdo prie susineštinių vaišių stalo. Ritos Jurkuvienės ir Rimanto Vaitkevičiaus nuotr.

 • Po renginio, kaip jau įprasta „Imantuose“, klausytojai nesiskirstė, o susėdo prie susineštinių vaišių stalo. Ritos Jurkuvienės ir Rimanto Vaitkevičiaus nuotr.
 • Po renginio, kaip jau įprasta „Imantuose“, klausytojai nesiskirstė, o susėdo prie susineštinių vaišių stalo. Ritos Jurkuvienės ir Rimanto Vaitkevičiaus nuotr.
 • Po renginio, kaip jau įprasta „Imantuose“, klausytojai nesiskirstė, o susėdo prie susineštinių vaišių stalo. Ritos Jurkuvienės ir Rimanto Vaitkevičiaus nuotr.

Baisogalos priestočio bendruomenėje „Imantai“ viešėjo Palonų liaudiškos muzikos ansamblis „Atgaiva“, vadovaujamas Virginijos Našlėnienės. Svečiai „Imantų“ senjorams surengė koncertą „Mūsų metai – mūsų turtas“.

Renginio vedėja Aušra Krugelienė pasveikino susirinkusiuosius, šiltai kalbėjo apie pagyvenusių žmonių išmintį, brandaus amžiaus privalumus, linkėjo surasti širdžiai mielos veiklos, neužsisklęsti savyje, kuo daugiau laiko skirti patiems artimiausiems, o iškilus problemoms, esant bėdai, kreiptis pagalbos į kaimynus, bendruomenės valdybą, seniūniją.

Koncertą paįvairino A. Krugelienės skaitomos S. Nėries eilės ir pašmaikštavimai. Grojant muzikantams, salėje sukosi poros.

Po koncerto renginio vedėja ir muzikantai buvo apdovanoti Ritos Jurkuvienės sukurtomis išradingomis rudeninių gėlių puokštėmis, o Virginija Našlėnienė – rudens gėlių vainiku.

Tąvakar renginyje buvo ir svečių. Dalyvavo Radviliškio krašto Žmonių su negalia Baisogalos skyriaus koordinatorė Vanda Kazickienė su skyriaus narėmis. Ji pasveikino imantiškius, džiaugėsi abiem pusėms svarbiu ir naudingu bendradarbiavimu. „Imantai“ džiaugėsi sulaukę ir kolegų iš Pašušvio bendruomenės, su kuria taip pat palaikomi nuolatiniai ryšiai.

Po renginio, kaip jau įprasta „Imantuose“, klausytojai nesiskirstė, o susėdo prie susineštinių vaišių stalo, ir bendravimas tęsėsi. Virginijos Našlėnienės rankose vėl užgrojo akordeonas. Žinomas dainas dabar jau dainavo ne tik ansambliečiai, bet ir visi susirinkusieji.

Prie stalo vyko gyvas pašnekesys. Senjorai vakarą praleido prasmingai ir įdomiai.

Regina Vaitkevičienė

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
 • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
 • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
 • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
 • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
 • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas