SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-02-21, Penktadienis, 13:39:13 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Imantiškiai rūpinasi savo sveikata

Imantiškiai rūpinasi savo sveikata

 • Imantiškiai rūpinasi savo sveikata

  Susirinkusieji dėkojo už atliktus tyrimus ir džiaugėsi galėsiantys dalyvauti jiems ypač svarbioje šviečiamojoje programoje. Ievos ir Rimanto Vaitkevičių nuotr.

 • Susirinkusieji dėkojo už atliktus tyrimus ir džiaugėsi galėsiantys dalyvauti jiems ypač svarbioje šviečiamojoje programoje. Ievos ir Rimanto Vaitkevičių nuotr.
 • Susirinkusieji dėkojo už atliktus tyrimus ir džiaugėsi galėsiantys dalyvauti jiems ypač svarbioje šviečiamojoje programoje. Ievos ir Rimanto Vaitkevičių nuotr.

Radviliškio visuomenės sveikatos biuras jau keleri metai lankosi Baisogalos priestočio bendruomenėje „Imantai“. Į patikrinimus susirenka nemažai žmonių, besirūpinančių savo sveikata.

Rugsėjo akcija „Pažink save“

Rugsėjo 16 dieną į „Imantus“ stvyko Radviliškio visuomenės sveikatos biuro specialistės: Ieva Vileikytė, Agnė Šlekienė ir Goda Balinskienė. Renginio metu buvo atliekami kraujo tyrimai (cholesterolio, gliukozės kiekis kraujyje), išmatuotas arterinis kraujo spaudimas.

Imantiškius domino ir kūno masės analizė, kurios metu jie sužinojo daug jiems svarbių duomenų – riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme, savo biologinį amžių ir kt.

Kiekvienas renginio dalyvis gavo lapą su savo sveikatos parametrais ir specialų leidinuką, kuriame paaiškinami gauti rodmenys.

Specialistės džiaugėsi imantiškių aktyvumu, poreikiu rūpintis savo sveikata.

Susitarta dėl naujos programos

Viešnios pasiūlė dalyvauti šviečiamojoje programoje „Viena širdis – vienas gyvenimas“. Šios programos metu lektorės skaitys paskaitas apie streso bei mitybos reikšmę širdies ir kraujagyslių ligų atsiradimui, bus rengiamos treniruotės, vyks šiaurietiško ėjimo užsiėmimai.

Specialistės patikino, kad programos dalyviai bus mokomi keisti gyvenseną, valdyti stresą, pasirinkti sveikatai palankią mitybą bei tinkamą fizinį aktyvumą.

Susitarta ir dėl programos vykdymo laiko – užsiėmimai vyks kitąmet, nuo 2020 metų vasario iki balandžio 1 dienos.

Susirinkusieji, kurių dauguma yra garbaus amžiaus, dėkojo už atliktus tyrimus ir džiaugėsi galėsiantys dalyvauti jiems ypač svarbioje šviečiamojoje programoje.

Regina Vaitkevičienė

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
 • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
 • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
 • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
 • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
 • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas