SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-11-18, Pirmadienis, 19:08:22 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Žmonės Im memoriam Juozas Budrys (1950–2017)

Im memoriam Juozas Budrys (1950–2017)

Šventų Kūčių dieną šį pasaulį paliko pedagogas, vadybininkas, ilgametis Radviliškio jaunimo mokyklos direktorius Juozas Budrys.

Juozas Budrys gimė 1950 m. balandžio 15 d. Radvilonių k., Radviliškio rajone.

1975 m. baigė Kauno politechnikumą, įgijo darbų ir braižybos mokytojo specialybę. 1975–1984 m. dirbo Šeduvos vidurinėje mokykloje braižybos mokytoju ir direktoriaus pavaduotoju ūkio reikalams.

1984 m. baigė tuometinį Šiaulių K. Preikšo pedagoginį institutą, įgijo pradinio mokymo pedagogikos ir metodikos specialybę. 1984–1993 m. dirbo Radviliškio r. Tarpmokyklinio kombinato vadovu.

1993 m. rugsėjo pirmąją Radviliškyje buvo įkurta pirmoji šalyje jaunimo mokykla. Juozas Budrys buvo paskirtas mokyklos vadovu ir iki 2015 metų sėkmingai jai vadovavo. Kartu dėstė technologijas 5–10 klasių mokiniams ir automobilizmo teoriją vairuotojų mokymo kursuose.

Iš viso pedagoginiam darbui atidavė 42 metus, vadybiniam – 31 metus.

Už aktyvią visuomeninę veiklą Juozas Budrys apdovanotas Švietimo ir mokslo ministerijos, rajono Savivaldybės padėkos raštais. 2002–2015 m. vadovavo Lietuvos jaunimo mokyklų tarybai, kurios darbo dėka šalies jaunimo mokyklas pasiekė kokybiški baldai, mokymo įranga ir priemonės, informacinės komunikacinės technologijos pagal Europos struktūrinių fondų projektą „MTP+. Jaunimo mokyklų aplinkos pritaikymas“. Jis buvo Lietuvos pagrindinių mokyklų asociacijos narys, ėjo pirmininko pareigas Radviliškio rajono mokyklų vadovų taryboje. Niekada nebuvo abejingas visuomeninei veiklai – palaikė glaudžius ryšius su vokiečių Špajerio labdaros klubo nariais, buvo Radviliškio-Špajerio draugystės klubo pirmininkas.

J. Budrys mylėjo gyvenimą. Domėjosi drama, muzika, automobiliais. Su žmona Pranciška užaugino sūnų Audrių. Užuojauta jo šeimai, artimiesiems ir draugams.

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Su rizikos grupės šeimomis Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centre dirba...
Fotografė ir filmų operatorė Kristina Sereikaitė – tikra radviliškietė, šiuo metu gyvenanti...
Garbaus amžiaus radviliškietis Jonas Česnulevičius nepaliauja stebinti - balandžio pradžioje j...
Aštuoni sūnus ir mylintis vyras - didžiausias Radviliškio rajono Daugėlaičių kaimo gyventojos...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas