SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-09-22, Sekmadienis, 10:41:19 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Grinkiškio gimnazijos mokiniai dalyvauja tarptautiniame vaikų žemėlapių konkurse

Grinkiškio gimnazijos mokiniai dalyvauja tarptautiniame vaikų žemėlapių konkurse

 • Grinkiškio gimnazijos mokiniai dalyvauja tarptautiniame vaikų žemėlapių konkurse

  Už aktyvų dalyvavimą konkurse Lietuvos kartografų draugijos pažymėjimai skirti grupei Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos mokinių.

 • Už aktyvų dalyvavimą konkurse Lietuvos kartografų draugijos pažymėjimai skirti grupei Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos mokinių.
 • Už aktyvų dalyvavimą konkurse Lietuvos kartografų draugijos pažymėjimai skirti grupei Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos mokinių.
 • Už aktyvų dalyvavimą konkurse Lietuvos kartografų draugijos pažymėjimai skirti grupei Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos mokinių.

Grinkiškio J. Poderio gimnazijos mokiniai dalyvavo tarptautiniame Barbaros Petchenik vardo vaikų žemėlapių nacionaliniame konkurse ir pateikė įvairius kūrybinius darbus. Konkurso tikslas - lavinti vaikų supratimą apie kartografiją ir geografiją bei gerinti ne tik artimiausios aplinkos suvokimą, bet ir skatinti juos pažvelgti globaliau ir kūrybiškiau.

Už aktyvų dalyvavimą konkurse Lietuvos kartografų draugijos pažymėjimai skirti Radviliškio rajono Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos septintokėms Gaivilei Bublytei ir Austėjai Gumuliauskaitei: kūrybiniai darbai „Pasaulis yra šeima“, „Aš myliu pasaulį“, aštuntokėms Laurai Bublytei „Gėlių laukas“ ir Nomedai Hofmanaitei „Pasaulis mūsų akyse“ bei devintokėms Viktorijai Andriulytei „Žvelgiant į pasaulį“ ir Daivai Mečinskaitei „Ieškote Lietuvos“.

Barbaros Petchenik (buvusi Tarptautinės kartografų asociacijos viceprezidentė bei ilgą laiką dirbusi su žemėlapiais, skirtais vaikams) vardo tarptautinis vaikų žemėlapių konkursas pradėtas organizuoti nuo 1993 metų. Konkurso tema „Mums patinka žemėlapiai!“. Kiekviena valstybė narė vykdo nacionalinius konkursus bei atranką savo šalyje ir atrinktus darbus siunčia į tarptautinę parodą, kurios metu išaiškinami nugalėtojai. Konkursą Lietuvoje organizuoja Lietuvos kartografų draugija.

Silva Morkūnienė, Grinkiškio J. Poderio gimnazijos biologijos mokytoja metodininkė 

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
 • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
 • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
 • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
 • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
 • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas