SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-01-19, Sekmadienis, 20:50:07 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Kriminalai Gindama sūnų, radviliškietė „aplamdė“ du policijos tyrėjus

Gindama sūnų, radviliškietė „aplamdė“ du policijos tyrėjus

Neblaivi 48-erių metų Radviliškio gyventoja, gelbėdama pas kaimynus rimtį drumstusį savo sūnų nuo sulaikymo, persistengė – panaudojusi jėgą prieš policijos pareigūnus pati atsidūrė areštinėje. Moteriai inkriminuotas pasipriešinimas valstybės tarnautojams ir dėl to pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Briedžių gatvės gyventojai, rugsėjo 2-osios vakare sulaukę nekviesto dviejų neblaivių kaimynų vizito į savo kiemą ir nesupratę jiems reiškiamų pretenzijų, griebėsi telefono - negalėdami išprašyti besiskeryčiojančio 27-erių metų vaikino ir jį atlydėjusios motinos, paprašė policijos pagalbos.

Kai į įvykio vietą atvažiavo du Radviliškio rajono policijos komisariato tyrėjai ir neblaivų vyrą norėjo išvežti, jo ginti aršiai puolė motina. Savo veiksmais ji pareigūnams bandė sutrukdyti tai padaryti. Dėl to pareigūnams vėliau teko kreiptis į medikus, kurie tyrėjai konstatavo delnakaulio, o tyrėjui - žasto paviršines žaizdas.

Taigi pareigūnams teisines priemones teko panaudoti ne tik prieš kaimyno kieme rimtį drumstusį radviliškietį, bet ir prieš jo motiną. 1,45 promilės girtumo moteris buvo uždaryta į areštinę, dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojams pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai Baudžiamasis kodeksas numato viešuosius darbus arba baudą, arba laisvės atėmimą iki trejų metų.

Neblaivus (2,05 promilės) jos sūnus buvo uždarytas į komisariato laikinojo sulaikymo patalpas. Už tai, kad būdamas neblaivus viešoje vietoje keikėsi necenzūriniais žodžiais, pažeisdamas viešąją tvarką ir žmonių rimtį, įžeidinėjo pareigas vykdančius policijos pareigūnus, pažemindamas jų garbę ir orumą, jam buvo pradėta administracinių nusižengimų teisena. Administracinių nusižengimų kodeksas už nedidelį viešosios tvarko pažeidimą numato baudą nuo 140 iki 240 eurų, o už statutinio valstybės tarnautojo garbės bei orumo pažeminimą - baudą nuo 90 iki 140 eurų.

Pagal policijos informaciją parengė Jonas MARCINKUS

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Gegužės 19-osios vakarą apie 22 valandą Radviliškio rajono Aukštelkų kaime, savo namuose, gir...
Gegužės 17-osios vakarą apie 23 valandą Radviliškyje, Radvilų gatvėje esančiame atrakcionų ...
Piniginės ant palangės ir kitose matomose vietose geriau nelaikyti net savo namuose.
Radviliškio rajono policijai pradėjo vadovauti naujas viršininkas – Saulius Baltakis, iki šiol...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas