SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-06-26, Trečiadienis, 09:41:15 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Gerumas vienija Miežaičių kaimo bendruomenę

Gerumas vienija Miežaičių kaimo bendruomenę

  • Gerumas vienija Miežaičių kaimo bendruomenę

    Visi, kurie nors trupinėlį savo laiko paaukojo Miežaičių kaimo bendruomenės veiklai, gruodžio 1 dieną buvo sukviesti į bendruomenės namus.

  • Visi, kurie nors trupinėlį savo laiko paaukojo Miežaičių kaimo bendruomenės veiklai, gruodžio 1 dieną buvo sukviesti į bendruomenės namus.

    Aktyvistams įteikti padėkos medaliai.

Baigiantis metams ateina laikas, kai reikia prisiminti tai, kas buvo gera ir gražu mūsų Miežaičių kaimo bendruomenėje, pasidžiaugti žmonėmis, kurie gerais darbais pripildo bendruomenės aruodą, iš kurio kiekvienas semiamės jėgų, išminties ir idėjų. Tai metas, kai galime padėkoti už gėrį, įkvepiantį žodį, padrąsinimą. Visi, kurie nors trupinėlį savo laiko paaukojo Miežaičių kaimo bendruomenės veiklai, gruodžio 1 dieną buvo sukviesti į bendruomenės namus, kuriuose vyko tradicinis gerumo ir padėkos vakaras „Gerumas mus vienija“.

Pasidžiaugta įgyvendintais projektais

Vakaras organizuotas iš projektinių lėšų, kurios skirtos pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inicijuotos priemonės įgyvendinimą - nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Šventinio vakaro dalyviai buvo pakviesti į kelionę - realybės šou „Gerumo traukinys“. Geros kelionės bendruomenės žmonėms linkėjo ir šiltų žodžių artėjančių švenčių proga negailėjo į šventinį vakarą atvykęs Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis. „Gerumo traukiniu“ keliavo ir nuolatinė bendruomenės organizuotų renginių dalyvė Radviliškio seniūnijos seniūno pavaduotoja Virginija Balinskienė. Viešnia davė leidimą judėti traukiniui ir linkėjo geros kelionės artėjančiuose bendruomenės darbuose naujuose metuose.

Vakaro metu „Gerumo traukinį“ vairavo bendruomenės pirmininkė Lina Dikavičienė. Ji nuoširdžiai pasveikino vakaro svečius ir dalyvius sakydama, kad gyvenimas prasmingas, jeigu sugebame išlikti kitų atmintyje, jeigu atlikti darbai teikia džiaugsmą visuomenei, apžvelgė per metus atliktus darbus. Gal jie ne tokie dideli, bet jie yra prasmingi mūsų kaimui.

Pasidžiaugta keturiais bendruomenės įgyvendintais projektais, pasiektais tikslais ir uždaviniais. Didžiausias įgyvendintas projektas „Graži aplinka – saugi aplinka“. Finansavimą projektui skyrė Žemės ūkio ministerija ir prisidėjo Radviliškio rajono savivaldybė, kurioje visada sulaukiame pritarimo ir palaikymo. Norėjome sutvarkyti aikštelę ir taką, vedantį į bendruomenės namus. Šiandien jau džiaugiamės, kad į šventę atėjome nauju taku.

Padėkota aktyviems geradariams

Baigiantis metams apmąstome bendruomenės gyventojus, jų prasmingai nueitus gyvenimo kelius. Visada randame žmonių, švenčiančių garbingus jubiliejus. Šiemet garbingas sukaktis atšventė Kazimieras Jurgaitis, Algirdas Germanavičius ir Petras Mikalajūnas.

Padėkota žmonėms, kurie prisidėjo prie bendruomenės organizuojamų darbų. Kai mokame padėkoti, net už smulkmeną pasakyti ačiū, nusišypsoti - tai yra labai daug. Pirmininkė sakė, kad kai gražus bendrystės ryšys visus apjungia, tada yra padaromi dideli ir gražūs darbai, renginiai, talkos, dalyvauta įvairiuose renginiuose. Aktyvistams ne tik įteikti padėkos medaliai, bet vakaro metu jie dar turėjo atlikti įvairias linksmas užduotis.

Nuoširdžiai padėkota Miežaičių jaunimo krepšinio komandai „Mes – Miežaičių jaunimas“: Audriui Jurgaičiui, Valdui Radžiui, Maksimui Lisicai, Edmondui Volkovui ir Gedui Dilinskui. Ypač smagu, kad jaunimas noriai prisideda prie bendruomenės veiklos, visada stengiasi turiningai praleisti laisvalaikį, sugeba išsikelti sau iššūkius ir prasmingai jų siekia.

Dovydui Jarulaičiui padėkota ne tik už tai, kad jis krepšinio komandos narys, bet yra ir taikli rankelė. Daugėlaičių bendruomenės organizuotoje sporto šventėje „Tritaškių“ mėtymo rungtyje jis iškovojo I vietą.

Už tai, kad sugeba žvelgti toliau už savo bendruomenės ribų ir nuoširdžiai dirbti bendruomenės labui padėkota Irinai Lisicai. Irina šiais metais sėkmingai subūrė komandą ir atstovavo bendruomenei Šniūraičiuose vykusioje Radviliškio seniūnijos gėlių šventėje.

Padėkota aktyviems bendruomenės nariams Vilmai ir Audriui Kaniušams, kurie niekada neatsisako padėti, o bendruomenės šventės niekada neapseina be skanių Vilmos tortų.

Aktyvi bendruomenės narė Ingrida Blinstrubienė apdovanota už iniciatyvą organizuoti ekskursiją į Jūrmalą.

Už pagalbą vaikų vasaros stovyklos metu, už supratingumą, geranoriškumą, vertingą paramą ir gražų bendradarbiavimą įgyvendinant bendruomenės idėjas padėkota Violetai Vencevičienei ir Stanislavai Pečiulionienei.

Šventėje dalyvavo ir nauji bendruomenės nariai - naujakuriai. Nors gyvena neseniai, bet pasirodo, kad yra visų galų meistrai ir bet kada gali padėti bendruomenei.

Baigdama kelionę „Gerumo traukiniu“ bendruomenės pirmininkė sakė: ,,Esame vienos žemės, vieno krašto, vienos bendruomenės vaikai. Noriu palinkėti, kad mes, būdami vieni šalia kitų, visada pamatytume kažką gero, visada pasidalintume gerumu. Taip pat noriu pakviesti visus, turinčius idėjų, jas išsakyti mums. Dar kartą neišmatuojamas ir iš visos širdies ačiū jums visiems. Kurkime, džiaukimės, svajokime, sportuokime, keliaukime ir darykime dar daug beprotiškai smagių dalykų kartu“.

Miežaičių kaimo bendruomenės informacija

Aktyvistams įteikti padėkos medaliai.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
  • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
  • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas