SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-10-15, Antradienis, 04:15:49 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Geriausios Android nuotraukų redagavimo programėlės

Geriausios Android nuotraukų redagavimo programėlės

  • Geriausios Android nuotraukų redagavimo programėlės

    Foto: Pixabay.com

Išmanieji telefonai nėra vien tik telefonai – tai aišku visiems. Google Play parduotuvėje siūloma begalė įvairių programėlių – nuo žaidimų iki nuotraukų redagavimo įrankių.

Su atitinkama programine įranga nuotraukų redagavimas telefonu gali būti profesionalaus lygio. Dideli išmaniųjų telefonų ekranai paverčia tokį darbą malonumu, o galingi procesoriai greitai ir sklandžiai pritaiko jūsų parinktus nustatymus.

O ką pasirinkti? Išrinkome 5 geriausias, bet skirtingas programėles, todėl tinkamą ras kiekvienas.

Snapseed

Viena geriausių nuotraukų redagavimo programėlių, kuri tiks tiek vienkartiniam redagavimui, tiek įgudusiam fotografui.

Snapseed Google Play parduotuvėje pasiekiama jau keletą metų. Per visus tuo metus programėlė nuolat tobulinama, pridedama papildomų, naudingų funkcijų ir optimizuojamos jau esančios. Programėlė yra greita, patogi, lengvai perprantama ir suderinama su daugeliu Android išmaniųjų telefonų.

Na o išbandyti programėlę galite greitai ir lengvai – tai viena iš nedaugelio programėlių, kuri yra visiškai nemokama. Tai reiškia, kad Snapseed galite parsisiųsti nemokamai, o pačioje programėlėje papildomų mokamų funkcijų taip pat nėra.

PicsArt Photo Studio

Viena iš populiariausių nuotraukų redagavimo programėlių Google Play parduotuvėje – PicsArt Photo Studio. Viskas, ko reikia, vienoje programoje – apšvietimo tvarkymas, filtrai, galimybė pridėti įvairius lipdukus, tekstus, piešinius ir netgi kurti GIF animacijas iš nuotraukų.

Tai galinga programėlė, pamėgta daugiau nei 500 milijonų vartotojų. Ją atsisiųsti galite nemokamai, su galimybe įsigyti papildomų funkcijų pačioje programoje.

Bonfire Photo Editor Pro

Paprasta, nesudėtinga ir smagi programėlė nesudėtingiems nuotraukų redagavimams. Čia rasite įvairius ir populiarius filtrus, šiek tiek apšvietimo nustatymų ir įvairių efektų, kuriuos galima pridėti virtualiu teptuku.

Bonfire Photo Editor Pro yra nemokama ir su ja suderinami beveik visi išmanieji telefonai, todėl galite išbandyti ją kad ir dabar – naudingas įrankis kiekvienam!

Foto: Pixabay.com

PhotoDirector

Palyginus, nauja, bet labai galinga nuotraukų redagavimo priemonė Android išmaniesiems telefonams – PhotoDirector. Ši programėlė skirta tiems, kuriems automatinių filtrų ir efektų nepakanka. Čia daugiau kontrolės suteikiama jums – rankiniu būdu nustatomi patobulinimai ir efektai, RGB spalvų kanalai, baltos spalvos balansas ir daug kitų funkcijų.

Išmanieji telefonai gali daug ir kiekvienas bent truputį fotografiją mėgstantis žmogus privalo turėti nors vieną nuotraukų redagavimo programėlę. Redagavimas ne tik leidžia „apdailinti“ asmenukes, bet ir paryškinti kraštovaizdžio nuotraukas, išgauti tikras spalvas. Išsirinkite patogiausią programą ir išbandykite patys!

 

 

 

 

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas