SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-03-28, Šeštadienis, 10:37:35 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Futbolo situacija Radviliškyje aptarta su apskrities federacijos atstovais

Futbolo situacija Radviliškyje aptarta su apskrities federacijos atstovais

  • Futbolo situacija Radviliškyje aptarta su apskrities federacijos atstovais

    Radviliškio futbolininkai jau keleri metai iš eilės iškovoja prizines vietas įvairiose lygose, todėl pasitarimo dalyviai tikisi, kad puiki sporto bazė ir entuziastingi treneriai padės padaryti dar didesnį proveržį ateityje.

Spalio 22 dieną Radviliškio rajono savivaldybėje apsilankė Šiaulių apskrities futbolo federacijos prezidentas Gintautas Mirauskas ir jo kolegos Gerdas Zemeckas bei Rimas Viktoravičius. Vizito tikslas – aplankyti visas apskrities savivaldybes, susipažinti su futbolo situacija jose ir planuoti ateities darbus futbolo populiarinimo, finansavimo gerinimo srityse.

Pasak Antano Čepononio, Radviliškio rajono savivaldybės mero, Radviliškyje futbolo situacija tikrai nebloga – FSK „Radviliškis“ šį sezoną tapo Lietuvos futbolo federacijos antros lygos nugalėtojais. Žinoma, būtų gerai žaisti pirmoje lygoje, varžytis su geriausiomis Lietuvos komandomis, bet reikia spręsti didesnio finansavimo, licencijavimo klausimus.

Radviliškio futbolo veteranų komanda nenusileidžia jaunimui – jie Šiaulių futbolo lygoje /+35 tapo 2019 metų sezono nugalėtojais.

Radviliškio futbolininkai jau keleri metai iš eilės sėkmingai atstovauja Lietuvai ir Radviliškio Europos žmonių festivalyje, nuolat iškovoja prizines vietas.

Dirba trys profesionalūs, jauni, entuziastingi ir iniciatyvūs treneriai: Mindaugas Urbonavičius, Agnius Juozapaitis ir Tadas Šalkauskas. Jų treniruojamos komandos, augantis jaunimas turi visas galimybes tobulinti žaidimo įgūdžius puikioje sporto bazėje, todėl augimo ir šuolio į priekį ateityje galima tikėtis.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas