SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-02-21, Penktadienis, 14:38:17 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Europos paveldo dieną Pociūnėliuose – pažinimas ir pramogos

Europos paveldo dieną Pociūnėliuose – pažinimas ir pramogos

  • Europos paveldo dieną Pociūnėliuose – pažinimas ir pramogos

    Prie Krekenavos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios mokiniai apžiūrėjo skulptūrinę kompoziciją „Šv. Pranciškus ir Gubijo vilkas“.

Europos paveldo dieną, rugsėjo 20-ąją, Pociūnėlių pagrindinės mokyklos bendruomenė įdomiai ir prasmingai leido laiką pažindama ir pramogaudama.

Mokiniams ir mokytojams netrūko veiklos! Tą dieną vyresniems mokiniams, mėgstantiems važinėti dviračiu, surengtas žygis į Krekenavą (Panevėžio r.). Žygio metu vaikai aplankė liaudies menininko, dievdirbio Vinco Svirskio gimtinę Glitėnų kaime, Švenčiuliškių senąsias žydų kapines. Keliautojai užlipo į Krekenavos apžvalgos bokštą, stebėjo miestelio apylinkes iš 25 m aukščio.

Prie Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios jie apžiūrėjo skulptūrinę kompoziciją „Šv. Pranciškus ir Gubijo vilkas“. Daug įdomios informacijos apie aplankytus objektus pateikė žygio vadovas Anatolijus Gailiūnas.

Kiti mokiniai mokykloje žiūrėjo ir aptarė kelis dokumentinius filmus apie Radviliškio rajoną, susipažino su knyga „Radviliškio kraštas. Tai mūsų namai“.

Nepamirštamų akimirkų padovanojo apsilankymas Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centre, įsikūrusiame Pakiršinio dvare. Centro vadovė Elžbieta Karaliūtė papasakojo apie rajone esančius dvarus, vedė edukacinį užsiėmimą „Marmuruok“, kurio metu vaikai kūrė spalvingus atvirukus bei knygų skirtukus, išbandydami tapybos ant vandens techniką.

Nemažai vaikų tą dieną prasmingai leido laiką prie Liaudės upės užtvankos ir senajame Pociūnėlių parke, daug judėdami, stebėdami rudenišką gamtą, tvarkydami aplinką, ragaudami ant laužo keptų dešrelių. Su draugais praleistas laikas neprailgo.

Europos paveldo dienos veiklą mokykloje organizavo mokytojas Saulius Čepaitis, vadovaujantis mokytojų metodinei grupei. Kartu su 1-10 klasių mokiniais įvairiose veiklose aktyviai dalyvavo ir pedagogai.

Roma Buivydienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas