SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-09-22, Sekmadienis, 11:19:38 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas eTwinning projekto „CHEER“ veikla Vinco Kudirkos progimnazijoje

eTwinning projekto „CHEER“ veikla Vinco Kudirkos progimnazijoje

Kai įgyji patirties tarptautinių projektų veikloje, nesinori sustoti, todėl ir toliau eini į priekį, taikai įgytas žinias, ieškai naujų metodų ir įrankių veikloms vykdyti.

Vinco Kudirkos progimnazijos mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Danguole Valavičiene tęsia tarptautinio eTwinning projekto veiklą. Smagu bendradarbiauti su patikimais partneriais, dar smagiau, kai susirandame naujų draugų. Šiais metais prie mūsų prisijungė Ukraina. Partneriai iš 8 šalių – Lietuvos, Norvegijos, Italijos, Lenkijos, Graikijos, Turkijos, Nyderlandų – aktyviai bendravo ir bendradarbiavo vykdydami „CHEER“ projekto veiklas.

Pagrindinis projekto tikslas - kalbinės kompetencijos ugdymas bei kompiuterinių technologijų įgūdžių lavinimas. Įdomu dalyvauti e-debatuose, kurti projekto logotipą ir komiksus pagal debatų temas, mokytis ir mokyti šalių nacionalinių ir šiuolaikinių šokių. Mokiniams labiausiai patinka bendravimas gyvai, nes turi galimybę lavinti ne tik anglų kalbos žinias, bet ir išmokti kitos kalbos pagrindinių frazių, susipažinti su šalies tradicijomis ir kultūra, pamatyti iš arti mokyklą, klases, projekto draugus.

Projekto veiklos yra integruojamos ne tik į anglų kalbos pamokas, bet ir į kitus mokomuosius dalykus. Šiais mokslo metais kartu su informacinių technologijų mokytoja Irma Jančauskiene vedėme integruotą pamoką „Komiksų kūrimas“. Šokių būrelio vadovė Raminta Gilė mielai sutiko bendradarbiauti ir padėjo išmokti graikų ir italų šokius. Pradinių klasių mokytoja Inga Jančauskaitė padovanojo savo kurtas Kalėdines atvirutes, kurias, užrašę sveikinimus, išsiuntėme projekto draugams. Anglų kalbos mokytoja supažindino ketvirtų klasių mokinius su projektu ir pakvietė prisijungti kitais mokslo metais.

Gegužės mėnesį dalyviai vertino projektą ir įsivertino savo indėlį jame, naudodami Kahoot programėlę bei dalyvaudami internetinėje apklausoje.

Dėkoju visiems mokiniams, kurie įsijungė į projekto veiklą. Nuoširdus ačiū projekto pradininkams - aštuntokams - už norą, aktyvumą, kūrybiškumą, pagalbą: Emilijui Pociui, Matui Sipavičiui, Viliui Valavičiui (8a klasė), Emai Varkulevičiūtei, Tomai Pauraitei, Gabijai Razmutei, Ignui Janušauskui, Lukui Survilai, Pijui Deltuvui (8b klasė).

Danguolė Valavičienė, anglų kalbos mokytoja

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas