SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-10-15, Antradienis, 05:13:16 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Edukacinė-pažintinė pociūnėliečių veikla Palangoje

Edukacinė-pažintinė pociūnėliečių veikla Palangoje

Pociūnėlių pagrindinėje mokykloje birželio 18 dieną organizuota edukacinė-pažintinė veikla. Joje aktyviai dalyvavo 5-6 klasių mokiniai: kartu su žmogaus saugos mokytoja Jurgita Goscevičiene bei klasių auklėtojomis Eugenija Gietiene ir šios informacijos pateikėja jie keliavo į Palangą.

Palangoje pirmiausia aplankytas tarptautinis oro uostas. Nemokama ekskursija po oro uostą – tai respublikinio projekto ,,Dirbsiu saugiai“ organizatorių dovana penktokams ir šeštokams, iškovojusiems projekte ,,Saugiausios klasės 2019“ titulą. Vaikai susipažino su Palangos oro uosto struktūra, darbo tvarka, sužinojo, kokių saugumo priemonių imamasi oro uoste. Visi susidomėję iš arti stebėjo, kaip pakilo lėktuvas skrydžiui į Norvegiją. Su vaikais noriai bendravo, į jų klausimus atsakė Palangos oro uosto aviacinio saugumo vadovas Tomas Tranauskas, darbuotojų saugos ir sveikatos specialistė Lika Laužonienė, priešgaisrinio gelbėjimo koordinatorius Rolandas Zokas. Oro uoste vaikai įsitikino, koks svarbus, sunkus ir atsakingas yra čia dirbančių žmonių darbas.

Pažintis su Palanga penktokams ir šeštokams tęsėsi pačiame mieste. Vaikai pasivaikščiojo istorine grafų Tiškevičių alėja, aplankė Palangos botanikos parką, grožėjosi Palangos gintaro muziejaus aplinka, užlipo ant Birutės kalno, sustojo prie koplyčios, nusileidę žemyn apžiūrėjo lurdą. Nemažai laiko praleista prie Baltijos jūros. Jūra kelionės dieną buvo labai draugiška – bangavimas visai nedidelis, tad visi norintys galėjo išsimaudyti, ne tik pabraidyti. Ir saulės užteko! Tiltu į jūrą vaikai nuėjo iki pat galo, stebėdami atsiveriančius vaizdus į jūros platybes ir į krantą. Visi pasivaikščiojo istorine Jono Basanavičiaus gatve, grožėdamiesi senąja miesto architektūra ir mėgaudamiesi vasariškais kurorto patiekalais. Prie Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios mūsiškių jau laukė autobusas namo.

Nepamirštama vaikams ir mokytojoms buvo edukacinė-pažintinė veikla Palangoje. Laikas praleistas turiningai ir linksmai!

Roma Buivydienė, 6 klasės auklėtoja

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas