SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-10-21, Pirmadienis, 00:31:38 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Diskutuota apie Globos centro Radviliškyje veiklą

Diskutuota apie Globos centro Radviliškyje veiklą

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro Globos centre lankėsi projekto „Vaikų gerovės ir saugumo didinimas, paslaugų šeimai, globėjams (rūpintojams) kokybės didinimas bei prieinamumo plėtra“ Nr. 08.4.1-ESFA-V-405-02-0001 vadovai: projekto vadovė Rugilė Ladauskienė, projekto veiklų ekspertė Daiva Matulevičiūtė ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos patarėja Giedrė Mikalauskienė.

Projekto vadovų lankymosi tikslas – susipažinti su visų Lietuvoje, taip pat ir Radviliškio rajone, veikiančių globos centrų vykdoma veikla, aptarti kylančius sunkumus, pasidalyti gerąja patirtimi. Susitikime su Globos centro koordinatorėmis ir kitų atsakingų institucijų atstovais diskutuota apie projekto vykdymo eigą, ieškota sprendimų vaikų globos klausimais, numatyti ateities planai.

Susitikime dalyvavo ir Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Pauliukas, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjas Darius Brazys ir vyriausioji specialistė Rasa Miškinienė, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Radviliškio rajone patarėja Larisa Paurienė, Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Ala Šimkus ir komunikacijos specialistė Silva Šimkevičienė, Šiaulių regiono pertvarkos procesų ekspertė Eglė Jurkutė, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro direktorės pavaduotoja socialinėms paslaugoms Žydrūnė Plungienė, atestuota vyr. socialinė darbuotoja Samanta Lapinskaitė, socialinės darbuotojos (globos koordinatorės) Loreta Zakienė, Daiva Čeponienė ir Deimantė Kairienė, psichologė Rūta Repšienė.

RPBSPC Globos centro informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas