SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-01-18, Šeštadienis, 00:42:58 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Kriminalai Darbdavio slėptuvę ištuštino samdiniai

Darbdavio slėptuvę ištuštino samdiniai

Pinigus po automobilio kilimėliu slėpęs Radviliškio rajono gyventojas rugpjūčio 27 dieną buvo apvogtas – neteko kelių tūkstančių eurų. Ar kilimėlis – patikima saugykla pinigams? Ko gero, daugelis, išgirdę šį klausimą, tik nusišypsos, o pridurmui paleis dar ir kritinį komentarą. Iš tikrųjų, taip „saugomus“ pinigus akylai gaudo vagys.

Pasamdė du pagalbininkus

Pasak Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Gailutės Smagriūnienės, šios vagystės tyrimą pradėję Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai pirmą įtariamąjį sulaikė jau kitą dieną. Statybos sektoriuje dirbantis ir gerbūvio tvarkymo darbus atliekantis 62-ejų metų nukentėjusysis pareigūnams galimus įtariamuosius nurodė pats.

Vyras pareigūnams papasakojo, kad gegužės mėnesį pagal rastą darbo paieškos skelbimą pagalbininku pasikvietė 22-ejų metų vaikiną, kuris atsivedė dar ir savo 20-metį draugą. Nė vieno iš minėtų asmenų jis iki tol nepažinojo.

Užmokestį už darbus Radviliškio rajono gyventojas dažniausiai gaudavo grynaisiais pinigais ir juos pasidėdavo savo krovininiame autobuse, po kilimine danga. Apie tai, kur slepiami pinigai, žinojo ir kartu su vyru dirbę jaunuoliai, kurie buvo įgiję jo pasitikėjimą.

Po vagystės „sušlubavo“ sveikata

Kol po kilimėliu guldavo šimtai eurų, kolegos dar atsilaikė, o štai, kai po juo atgulė tūkstantinė suma, imuniteto vagystei vaikinams nebeliko – jie nutarė pasisavinti lengvai prieinamus pinigus.

Praėjus kelioms dienoms po keliatūkstantinio atlygio už darbus gavimo, jie nutarė patikrinti, ar gautieji pinigai tebėra jų darbdavio automobilyje, ir juos pasisavinti. Rugpjūčio 27 dieną planas buvo realizuotas: vienas iš neužrakinto automobilio vogė pinigus, kitas stebėjo, kad apvagiamasis to nepastebėtų.

Kai darbdavys vieno iš vaikinų pasigedo, antrasis atsakė, kad šis bloguoja, nes vakar „prisivalgė skystos duonos“. Po keleto minučių pasiteisinęs, kad reikia pas gydytoją, dingo ir antras pagalbininkas.

Po kurio laiko 62-ejų metų vyras, automobiliu nuvykęs susimokėti už pirktas statybines medžiagas, po kilimėliu neberado nė vieno euro. Ir tada radviliškietis suprato, kur jo pinigėliai: puolė skambinti savo darbininkams, tačiau nei vienas, nei kitas į telefono skambučius neatsiliepė.

Paaiškėjo, kad darbdavį apšvarinę vaikinai lengva ranka leido pagrobtuosius tūkstančius, pirkdami įvairiausius daiktus ir dovanas artimiesiems.

Visų pinigų išleisti nespėjo

Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai pirmą sulaikė 20-metį. Radviliškio rajono gyventojas slapstėsi pas savo sugyventinę, kuri pareigūnams bandė įteigti, kad jos draugo pas ją nėra. Tačiau pareigūnai vis dėlto nutarė gyvenamąjį namą apžiūrėti detaliau ir negyvenamoje, rakandais užverstoje patalpoje rado už spintos besislepiantį seniau už vagystę jau teistą vaikiną. Tą pačią dieną buvo sulaikytas ir jo 22-ejų metų bendrininkas, gyvenantis Telšių rajone.

Operatyviai sulaikius įtariamuosius, pavyko išgelbėti dalį pavogtųjų pinigų, kurių per trumpą laiką jie nespėjo išleisti, bei surasti ir paimti už vogtus pinigus įsigytus daiktus. Kol kas dar tikslinama pavogtoji suma, nes nukentėjusysis teigia, kad dingo 4200 eurų, įtariamieji pripažįsta pavogę tik 3500 eurų.

Abiem vaikinams pareikšti įtarimai dėl vagystės, jiems skirtos kardomosios priemonės, nesusijusios su laisvės atėmimu.

Parengė Jonas MARCINKUS

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Gegužės 19-osios vakarą apie 22 valandą Radviliškio rajono Aukštelkų kaime, savo namuose, gir...
Gegužės 17-osios vakarą apie 23 valandą Radviliškyje, Radvilų gatvėje esančiame atrakcionų ...
Piniginės ant palangės ir kitose matomose vietose geriau nelaikyti net savo namuose.
Radviliškio rajono policijai pradėjo vadovauti naujas viršininkas – Saulius Baltakis, iki šiol...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas