SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-07-20, Šeštadienis, 14:20:36 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Buvusių mokinių sėkmė – geriausia motyvacija

Buvusių mokinių sėkmė – geriausia motyvacija

  • Buvusių mokinių sėkmė – geriausia motyvacija

    Į Baisogalos gimnaziją atvyko Kęstutis Juras, Europos Komisijos ekonomikos ir finansų reikalų generalinio direktorato pareigūnas, kuris pats prieš 25-erius metus baigė tuometinę Baisogalos vidurinę mokyklą. Algirdo Jurkėno nuotr.

Užsienio reikalų ministerijos Europos Sąjungos departamentas organizuoja iniciatyvą „Atgal į mokyklą“. Ši iniciatyva – tai raginimas buvusiems Lietuvos mokyklų abiturientams grįžti į mokyklas susitikti su moksleiviais ir padiskutuoti su jais apie Europos Sąjungą.

Kovo 5 dieną į Baisogalos gimnaziją atvyko Kęstutis Juras, Europos Komisijos ekonomikos ir finansų reikalų generalinio direktorato pareigūnas, šiuo metu dirbantis ir gyvenantis Liuksemburge. Prieš 25-erius metus jis baigė tuometinę Baisogalos vidurinę mokyklą ir jau ne kartą susitiko su Baisogalos gimnazistais. Susitikimo metu mokiniai ne tik pagilina žinias apie Europos Sąjungą, bet ir gali padiskutuoti apie jos naudą Lietuvai ir kitoms Europos šalims. Asmeninis buvusių mokinių pavyzdys motyvuoja dabartinius mokinius.

„Labai įdomu matyti žmogų, kuriam pagrindus tokiai profesijai suteikė ši gimnazija. Tai įrodo, kokie stiprūs esame ir galime būti. Buvome supažindinti su Europos Sąjungos svarbiausiųjų įstaigų veikla, nauda ir trūkumais. Tai didelė motyvacija ir įkvėpimas. Džiugu, jog tokie svarbūs visuomenės žmonės nepamiršta gimtojo miestelio, kad sugrįžta“, - savo įspūdžiais dalinasi Justina Nikšaitė (II ag).

„Susitikime diskutavome apie ES naudą. Buvo labai įdomu išgirsti žmogaus, tiesiogiai susijusio su šia institucija, nuomonę apie tolesnę ES ateitį po „Brexit“. Taip pat buvome supažindinti su įsidarbinimo galimybėmis ES, pagilinome žinias apie jos institucijas ir įstaigas“, - susitikimo nauda neabejoja Kristina Špokaitė (IV g).

Birutė Gedžiuvienė

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
  • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
  • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas