SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-11-30, Pirmadienis, 06:11:36 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Burbiškio dvare – šeštoji Auksinių vestuvių šventė

Burbiškio dvare – šeštoji Auksinių vestuvių šventė

 • Burbiškio dvare – šeštoji Auksinių vestuvių šventė

  Suskambus valso garsams visos šventėje dalyvavusios poros sukosi šokių aikštelėje.

 • Suskambus valso garsams visos šventėje dalyvavusios poros sukosi šokių aikštelėje.

  „Neprailgo tie metai. Visą gyvenimą kartu buvom, koja kojon ėjom, ir šiandien čia drauge atvažiavom“, - kalbėjo Deimantines vestuves šiais metais švenčiantys Jonas ir Regina Andrijauskai.

 • Suskambus valso garsams visos šventėje dalyvavusios poros sukosi šokių aikštelėje.

  Sukaktuvininkams sveikatos, santarvės linkėjo Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė ir Savivaldybės Civilinės metrikacijos, informacinių technologijų ir komunikacijos skyriaus vedėjas Eligijus Steponavičius.

 • Suskambus valso garsams visos šventėje dalyvavusios poros sukosi šokių aikštelėje.

„Neprailgo tie metai. Visą gyvenimą kartu buvom, koja kojon ėjom, ir šiandien čia drauge atvažiavom. O vestuves smagiai atšventėm – tris dienas šventėm, balta suknelė pilka pasidarė, bet labai smagu buvo. Kaip ir visas mūsų gyvenimas drauge smagus, linksmas, draugų, artimųjų, juoko pilnas. Dabar gi visas mūsų džiaugsmas – proanūkiai“, – taip kalbėjo Deimantines vestuves šiais metais švenčiantys Jonas ir Regina Andrijauskai, atvykę į Radviliškio rajono Burbiškio dvare jau šeštąjį kartą organizuojamą Radviliškio rajono porų, švenčiančių Auksines vestuves, šventę.

Šventės tikslas – skleisti šeimos vertybes

„Oi, smagiai atšventėm vestuves: tris bačkas alaus išgėrėm, šokom, dainavom, baisiai smagu buvo. O gyvenime visko pasitaikė: ir džiaugsmo, ir rūpesčių. Svarbiausia – vienas kitą mylėti, turėti kantrybės ir mokėti atleisti.“ „Skyrybos dabar madingos gal pasidarė – tai, žiūrėk, vieni, tai kiti skiriasi, viską reklamuojasi, o juk reikėtų jaunimui parodyti, kaip gražiai gyventi reikia, kaip mylėti, suprasti vienas kitą. Gal ir skyrybų mažiau būtų tada“, – tokiais šiltais atsiminimais, pamokymais, kaip ilgai ir darniai šeimoje gyventi, rudenėjančiame Burbiškio dvare dalijosi Deimantines, Auksines ir Safyrines vestuves švenčiančios poros, gyvenančios Radviliškio rajone.

Į Auksinių vestuvių šventę Burbiškio dvare garbingus santuokos jubiliejus švenčiančias poras Radviliškio rajono savivaldybė pakvietė jau šeštąjį kartą.

„Pirmą kartą Auksines vestuves švenčiančios poros pasveikintos 2015 metais. Norėta kalbėti apie šeimos vertybes, apie šeimą kaip valstybės pamatą, apie tai, kas išlaiko du žmones drauge penkiasdešimt ir ilgiau metų – apie pagarbą ir meilę, apie draugystę ir tarpusavio supratimą“, – sakė Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, paklausta apie idėją sveikinti ilgą bendrą gyvenimą nugyvenusias poras.

Viena pora šventė Deimantines vestuves

Porų, prieš 50 metų susituokusių Radviliškio rajone, tradiciškai ieškojo Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos, informacinių technologijų ir komunikacijos skyriaus darbuotojos.

Pasak šio skyriaus vedėjo pavaduotojos Sigitos Grabauskienės, 2020 metais Auksines vestuves švenčia 58 Radviliškio rajone prieš pusę amžiaus susituokusios poros, jos visos buvo pakviestos į šventę, bet atvyko 26 poros, iš jų yra viena 60-ies, ir viena 45-erių metų bendro gyvenimo sukaktis – Deimantines ir vadinamąsias Safyrines vestuves – mininti pora.

„Žmonės išgirdę, kad vėl organizuojama Auksinių vestuvių šventė, patys skambina ir prašo priimti į šventę jų artimuosius, gražiai ir darniai gyvenančius drauge 60, 45 metus. Nesiruošiame atsakyti nė vienai porai, kuri nori parodyti pasauliui, kad gražiai ir darniai gyventi ilgus metus yra įmanoma“, – sakė S. Grabauskienė.

„Nesuskaičiuojamai daug kartų jūs laikėtės už rankų. Ir šiandien jūs drauge, laikydamiesi už rankų einate atnaujinti savo santuokos gražios sukakties proga. Kiek metų drauge pragyventa, kiek visokių akimirkų drauge išjausta. Laimingi yra tie, kurie šiandien jus čia palydėjo, nes mato darnią šeimą, gražų pavyzdį šalia. Darnos pavyzdys esate jūs visiems, didžiulis lobis. Visiems linkiu sveikatos ir stiprybės. Būkite ir toliau gražiu pavyzdžiu visiems“, – poras, susirinkusias į gražią šventę, sveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis.

Kai myli – viskas įmanoma

Beveik visi sutuoktiniai į šventę atvyko lydimi draugų, artimųjų, šeimos narių.

Gražias vedybinio gyvenimo sukaktis mininčiuosius sveikino Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijos klebonas Tadas Rudys. „Džiaugiuosi jumis visais, kuriuos mano kolega prieš penkiasdešimt metų sutuokė. Žiūriu į jus ir galvoju, kad kaukės, kurias mes visi turime dėvėti, visus suvienodina. O po jomis mes esame visi skirtingi. Daug pastangų reikia drauge gyvenant tas skirtybes priimti, su jomis susitaikyti. Bet kai myli – juk viskas yra įmanoma. Linkiu jums vieno – kasdien dėkokite už palaimą būti drauge ir prašykite Dievo stiprybės. Dievo palaimos Jums visiems“, – sakė jis.

Sukaktuvininkams sveikatos, santarvės linkėjo ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos, informacinių technologijų ir komunikacijos skyriaus vedėjas Eligijus Steponavičius, seniūnai, šeimos nariai, artimieji, draugai.

Auksinių vestuvių sukaktuvininkus sveikino dainininkas Paulius Bagdanavičius. Šventinę nuotaiką dalyviams padėjo sukurti jauki aplinka, šventės vedėjo Modesto Vaitkevičiaus tekstai apie meilę, santarvę, darną. O suskambus valso garsams visos šventėje dalyvavusios poros sukosi šokių aikštelėje.

Pasveikintos 28 poros

Šventėje pasveikinti Jonas ir Regina Andrijauskai iš Radviliškio, švenčiantys 60-ies metų santuokos sukaktį, Deimantines vestuves, Vytautas ir Teresė Lapinskai iš Sidabravo seniūnijos, švenčiantys 45-erių metų santuokos sukaktį, vadinamąsias Safyrines vestuves.

Šventėje pasveikintos 26 poros, švenčiančios 50 metų santuokos sukaktį, Auksines vestuves: Radviliškio mieste gyvenantys Stasė ir Alfonsas Savickai, Vytautas ir Janina Jocai, Vaclovas ir Nijolė Masiuliai, Vaclovas ir Jadvyga Danutė Šivickai, Jonas ir Stasė Vaičiuliai, Jonas ir Zinaida Cilinginovai, Jonas ir Marija Notrimai, Vytautas ir Ona Radvilos, Šeduvos miesto seniūnijoje gyvenantys Vytautas ir Angelija Lukoševičiai, Baisogalos seniūnijoje gyvenantys Kazys ir Janina Šarauskai, Stanislovas ir Rima Marytė Viliopai, Vladas ir Danguolė Budvyčiai, Grinkiškio seniūnijoje gyvenantys Vytautas Bronius ir Elena Stanislauskiai, Pranas Romas ir Elena Gricai, Petras ir Danutė Petraičiai, Sidabravo seniūnijoje gyvenantys Jonas ir Birutė Tvarijonai, Viktoras Vytautas ir Amelija Buzai, Jonas ir Janina Dambrauskai, Mindaugas ir Aleksandra Misiukevičiai, Pakalniškių seniūnijoje gyvenantys Jurgis ir Zita Šiaulianskai, Šiaulėnų seniūnijoje gyvenantys Česlovas ir Paulina Rimkūnai, Radviliškio seniūnijos gyventojai Edmundas ir Jonė Adomavičiai, Skėmių seniūnijos gyventojai Algimantas ir Vida Mikalalauskai, Vilhelmas ir Silva Bložės.

Parengta pagal Radviliškio rajono savivaldybės informaciją 

„Neprailgo tie metai. Visą gyvenimą kartu buvom, koja kojon ėjom, ir šiandien čia drauge atvažiavom“, - kalbėjo Deimantines vestuves šiais metais švenčiantys Jonas ir Regina Andrijauskai.
Sukaktuvininkams sveikatos, santarvės linkėjo Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė ir Savivaldybės Civilinės metrikacijos, informacinių technologijų ir komunikacijos skyriaus vedėjas Eligijus Steponavičius.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Aukštelkuose gyvena Artūras Satkevičius, kuris vienas augina tris mažamečius vaikus: Faustą, K...
Tarptautinę Šeimos dieną Radviliškio rajono gyventojai šventė lyg viena didelė šeima - Radv...

Baseinas Radviliškyje, sporto aikštynas Šeduvoje, rekonstruoti Baisogalos ku...

Savivaldybės didžiojoje salėje surengtas Demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Atei...
Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko regioninis virėjo specialybės mokinių pro...
Savaitgalį vykusių Europos Parlamento rinkimų intriga Radviliškio rajone buvo ta, jog dėl europ...
Gegužės 21-ąją garsiai šurmuliuodami Radviliškio rajono savivaldybės vadovų ir Administracij...
Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro kvietimu Radviliškio rajono polic...
Gegužės 29-ąją Viešojoje bibliotekoje surengtas jau ketvirtojo Radviliškio rajono savivaldybė...
Kai lauke skaisčiai šviečia saulė, vieni traukia prie vandens telkinių, o kiti stropiai linksta...
Žydinčiu miestu jau nuo seno vadinama Šeduva ir toliau pateisina savo vardą. Uoliai savo aplinko...
Gegužės 30–31 dienomis Radviliškio rajone ir gretimose savivaldybėse surengtas XIX-asis tarpta...
Radviliškio rajono savivaldybėje viešėjo Aleksandro Stulginskio universiteto atstovai. Susitikim...
Delegacija iš Skaros, Švedijos, vadovaujama Skaros savivaldybės merės Barbro Hassel, viešėjo R...
Šalyje maudymosi sezonas prasideda birželio 1 dieną ir tęsiasi iki rugsėjo 15 dienos. Atsižvel...
Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus parke įkurtoje ir neseniai iškilmingai atidarytoje...
Radviliškio miesto kultūros centro salė birželio 3 dieną prisipildė jaunystės, juoko, pasidid...
Vos tik paskelbėme apie rajono valdžios planus šiais metais pradėti statyti baseiną mieste, spo...
Praėjusį sekmadienį Radviliškio miesto laisvalaikio ir pramogų parke netrūko šurmulio. Beveik...
Radviliškio rajone, prie Šeduvos esančiame Raudondvario aerodrome, savaitgalį vyko Lietuvos lėk...
Balsavimas
 • Pritariu, nes senjorams tai būtų didelė paspirtis.
 • Manau, kad reikia didinti esamas pensijas, o ne įvedinėti naujas.
 • Nepritariu, nes jaunos šeimos su vaikais dabar gyvena skurdžiau už senjorus.
 • Jeigu biudžete yra pinigų - kodėl gi ne. Bet tai turi būti daroma ne iš paskolų.
Šiandienos Orai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas