SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-12-08, Sekmadienis, 01:41:09 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Kultūra Bibliotekoje atidaryta labai lietuviška paroda

Bibliotekoje atidaryta labai lietuviška paroda

  • Bibliotekoje atidaryta labai lietuviška paroda

    Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje pristatyta dr. Daivos Šeškauskaitės-Skalsos fotografijos ir tapybos paroda.

  • Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje pristatyta dr. Daivos Šeškauskaitės-Skalsos fotografijos ir tapybos paroda.

Birželio 4 dieną Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko dainų atlikėjos, muzikantės, lektorės, apeigų vedėjos ir organizatorės, etnologės, tautinių tradicijų puoselėtojos dr. Daivos Šeškauskaitės-Skalsos fotografijos, tapybos parodos „Lietuviškos apeigos ir simboliai“ pristatymas.

Radviliškiečiams viešnia ne tik pasakojo apie savo kūrybos darbus, bet ir skaitė paskaitą apie senovės lietuvių simbolius, jų reikšmes, priminė įvairias apeigas, tradicijas. Autorė linksmino lietuvių liaudies ir savo kūrybos dainomis, kanklių ir gitaros muzika.

Iš viso D. Šeškauskaitės-Skalsos parodoje pristatoma 30 fotografijos ir tapybos darbų. Piešiniai yra autostereogramos, skirtos sukurti erdvinę iliustraciją iš trimačio (3D) ar iš dvimačio vaizdo ar simbolio.

Piešiniuose pavaizduoti simboliai, visais laikais vaidinę didžiulį vaidmenį protėvio, gyvenusio gamtoje, ir šiuolaikinio žmogaus gyvenime. Darbuose įkūnyta idėja pasidžiaugti tuo, ką turime, tai, ką duoda gamta, geras žodis, daina, tai, kas mūsų gyvenime prasminga, kilnu, amžina.

Radviliškiečiams viešnia pristatė ir kitus savo kūrybos darbus – dovanojo savo knygas, muzikos įrašus, kvietė išmėginti natūralius jos gamybos aliejus, kosmetikos priemones.

Radviliškio viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Vida Marcinkienė dėkojo parodos autorei už gyvenimiškų tiesų paskaitą, už parodytus talentus ir sukurtą ypatingą nuotaiką.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotr. 

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Tokiu pavadinimu tradicinė skaitymo akcija šiemet rajone vyko gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo,...
Šiaulių kultūros centre „Laiptų galerija“ atidaryta radviliškiečio karikatūristo Antano S...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje lankėsi žurnalistas, laidų vedėjas, o dabar jau ir rašytoj...
Radviliškiečius į Kultūros rūmus pakvietė Rimanto Petriko paroda „Gamtos kerai“. Rimantas ...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas