SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-11-19, Antradienis, 09:40:36 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Beinoravos gimtadienis sukvietė kraštiečius

Beinoravos gimtadienis sukvietė kraštiečius

 • Beinoravos gimtadienis sukvietė kraštiečius

  Nemažas vyrų, moterų ir jaunimo būrys jėgas panoro išmėginti rankų lenkimo rungtyje.

 • Nemažas vyrų, moterų ir jaunimo būrys jėgas panoro išmėginti rankų lenkimo rungtyje.

  Prizai – varžybų nugalėtojams ir prizininkams.

 • Nemažas vyrų, moterų ir jaunimo būrys jėgas panoro išmėginti rankų lenkimo rungtyje.

  Šventę vainikavo šeimininkų ir kaimyninių bendruomenių dainorėliai.

 • Nemažas vyrų, moterų ir jaunimo būrys jėgas panoro išmėginti rankų lenkimo rungtyje.

  Vaikai surengė piešinių parodą „Piešiu gimtinę“.

 • Nemažas vyrų, moterų ir jaunimo būrys jėgas panoro išmėginti rankų lenkimo rungtyje.

  Sekmadienio rytą buvo skubama į Dapšionių bažnyčią, į parapijos Dievo Apvaizdos atlaidus.

Besibaigianti vasara sukvietė Beinoravos krašto žmones, jų draugus ir artimuosius į tradicinę, kasmetinę kaimo vardo šventę „Po tėviškės dangum“, kuri vyko rugpjūčio 17-18 dienomis. Šiemet švęstas 433-iasis Beinoravos gimtadienis.

Ši šventė – tai puiki proga kraštiečiams ir visiems, jaučiantiems ryšį su šiuo tėvynės kampeliu, susitikti, pasimatyti, pasidžiaugti, pabendrauti, atsipūsti nuo kasdienių darbų ir rūpesčių.

Stadione aidėjo sportininkų balsai

Šeštadienį atnaujintas, sutvarkytas stadionas klegėjo aktyvių, sportą ir sveiką gyvensenos būdą mėgstančių balsais. Po garbės rato bėgimo su trispalve mažieji džiaugėsi didžiuliu batutu.

„Puoselėjame tai, ką turime“, - sakė bendruomenės pirmininkas Jonas Vilčiauskas pasidžiaugdamas, kad sporto šventei ruošdamiesi skatino vaikus nesėdėti prie televizorių, o kvietė sportuoti, treniruotis žaidžiant futbolą, krepšinį, tinklinį. Jaunieji entuziastai vakarais rengdavo bėgimo varžybas.

Varžybos prasidėjo vieno stadiono rato bėgimo rungtimi. Tarp mergaičių greičiausia buvo Aistė Nekrošaitė, o tarp berniukų – Matas Tamošiūnas. Jauniausios bėgimo varžybų dalyvės Tėja ir Lina sulaukė ypač gausaus žiūrovų palaikymo.

Nemažas vyrų, moterų ir jaunimo būrys jėgas panoro išmėginti rankų lenkimo rungtyje. Pirmoji vieta atiteko Deividui Šiburkiui, antroji vieta – Ernestui Vaškevičiui, o trečioji – Lukui Kanapinskui. Tarp moterų rankų lenkimo varžybose pirmąją vietą laimėjo Kamilė Žemaitytė, antrąją - Ramunė Vilčiauskaitė, trečiąją - Lolita Grinaitė.

Šaškių varžybose vaikų grupėje nugalėtoja tapo Evita Tamošiūnaitė, antrąją vietą laimėjo Matas Tamošiūnas, o trečiąją - Urtė Dapkevičiūtė. Tarp suaugusiųjų nugalėtoju tapo Antanas Mažučiūnas, antrąją vietą laimėjo Marius Aven, trečiąją - Romualdas Bluzma.

Smiginio rungtis išaiškino taikliausius – tai Rima Lukoševičiūtė ir Viktoras Giedra. Maišo nešimo rungtyje greičiausias ir stipriausias buvo Andrius Čepauskas. Svarstį daugiausiai kartų iškėlė Donatas Sikorskis ir Gabija Ruseckaitė. Stalo teniso varžybose raketę geriausiai valdė Antanas Mažučiūnas, antrąją vietą užėmęs Viktoras Giedra, trečiąją vietą – Tadas Jokūbauskas.

Daugiausiai komandų - net aštuonios - panoro dalyvauti krepšinio 3x3 varžybose. Jaunučių grupėje nugalėtoja tapo „Sidabravo“ komanda. Jaunių ir suaugusių grupėje pirmąją vietą iškovojo „Portugalai“, antri liko „Veteranai“, treti - „Akinis ir Ko“.

Tinklinio aikštelėje varžėsi keturios komandos. Nugalėtojais tapo „Lakers“ tinklininkai, antri - „Saulutės“ tinklininkai, treti - „Sidabravo“ atstovai. Futbolo varžybose sėkmė lydėjo „Meduolių“ komandos sportininkus.

Šventėje vaišinomės gardžia grikių koše, klausėmės senjorų grupės „Atgaiva“ (vadovė E. Bieliūnienė) skambių melodijų. Sveikiname visus šventės dalyvius ir kviečiame po metų dalyvauti vėl, gerinant pasiektus rezultatus.

Už prizus dėkojame Radviliškio švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriui. Prizai buvo įteikti krepšinio ir tinklinio varžybų nugalėtojams bei prizininkams.

Pasveikinti ilgaamžiai, pasidžiaugta naujagimiais

Sekmadienio rytą buvo skubama į Dapšionių bažnyčią, į parapijos Dievo Apvaizdos atlaidus. Šv. Mišias laikęs klebonas Remigijus Jurevičius per pamokslą metu ragino nebūti abejingiems tikėjimo ir bendražmogiškoms vertybėms, siekti susiklausymo, supratimo, noriai prisidėti prie bendrojo gėrio kūrimo.

Po pamaldų visi skubėjo į bendruomenės kultūros centrą, pakeliui pasigrožėdami kaimo erdvėje parengta vaikų piešinių paroda „Piešiu gimtinę“, gražiausiai tvarkomų sodybų vaizdais. Norintieji galėjo aplankyti Beinoravos bibliotekoje vykusią fotografijų parodą „Gimtinės pievoj liko mūsų brydės“. Parodoje buvo eksponuojamos nuotraukos iš prieš dešimtmetį vykusio ąžuolyno sodinimo Dapšionių kaime, o taip pat iš kitų beinoraviečių renginių ir švenčių.

Pilnutėlėje salėje skambėjo vietos kūrėjų eilės, skirtos Beinoravai, šiandienos darbų mintimis pasidalijo Sidabravo seniūnas Vidmantas Blužas, santarvės ir doros linkėjo klebonas Remigijus Jurevičius, buvo pagarsintas Seimo nario Algirdo Butkevičiaus sveikinimas.

Tylos minute pagerbus šįmet Anapilin išėjusius kraštiečius, bendruomenės pirmininkas Jonas Vilčiauskas ir seniūnaitė Rūta Jelinskienė Padėkos raštais pasveikino krašto žmones, sulaukusius 70–ies ir daugiau metų, dėkodami už jų išmintį, sukauptą patirtį ir nuoširdų dalyvavimą bendruomenės gyvenime. Pasidžiaugta ir šiemet net keturiais krašto naujagimiais, į mokslo kelią palydėti penki būsimi pirmokėliai.

Šventę vainikavo šeimininkų ir kaimyninių bendruomenių dainorėliai, dainas dovanojo Šeduvos kultūros ir amatų centro folklorinis ansamblis „Melnyčia“ (vadovė Evelina Stalgienė), Pociūnėlių kultūros namų liaudiškos muzikos kapela „Liauda“ (vadovai: Genovaitė Vorienė ir Zigmas Paulauskas), Beinoravos jaunosios dainininkės, taip pat senjorų ansamblis „Atgaiva“ (vadovė Emilija Bieliūnienė).

Ilgai dar buvo vakarojama prie bendro arbatos stalo, dalijamasi įspūdžiais, gera nuotaika, ateities planais ir svajonėmis. Beinorava gyva ir žengia į dar vienus gyvavimo metus, pagražėjusi atgaivintais gėlynais, naujais suoleliais, sutvarkyta aplinka.

Beinoravos kaimo bendruomenės informacija

Prizai – varžybų nugalėtojams ir prizininkams.
Šventę vainikavo šeimininkų ir kaimyninių bendruomenių dainorėliai.
Vaikai surengė piešinių parodą „Piešiu gimtinę“.
Sekmadienio rytą buvo skubama į Dapšionių bažnyčią, į parapijos Dievo Apvaizdos atlaidus.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
 • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
 • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
 • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
 • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
 • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas