SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-04-04, Šeštadienis, 15:22:08 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Beinoravos bendruomenėje paminėta Motinos diena

Beinoravos bendruomenėje paminėta Motinos diena

  • Beinoravos bendruomenėje paminėta Motinos diena

    Šventės akimirkos. Rimanto OŽALINSKO nuotr.    

 

Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir šių metų gegužės trečiosios vakarą bendruomenė kartu su kultūros namų darbuotojais mamas, močiutes ir visus Beinoravos krašto gyventojus sukvietė į šventinį koncertą, skirtą Motinos dienai paminėti.

Šventinę programos dalį, gražiais posmais pasveikindamos visas mamas, močiutes ir globėjas su viena iš gražiausių ir prasmingiausių pavasario švenčių, pradėjo vakaro vedėjos Aistė Šataitė ir Aistė Janeliūnaitė. Dainomis, šokiais ir nuoširdžiomis eilėmis mamytes pasveikino mažieji beinoraviškiai, savo dainas visoms mamoms ir visiems susirinkusiems dovanojo Beinoravos kultūros namų moterų vokaliniai ansambliai, vadovaujami kultūros namų meno vadovės Emilijos Bieliūnienės.

Sidabravo seniūnijos seniūnas Vidmantas Blužas negailėjo gražių sveikinimo žodžių motinoms, kurios išaugino ir išauklėjo savo vaikus dorais Lietuvos piliečiais. Padėkos raštai buvo įteikti šioms Beinoravos krašto mamoms: Ritai Gildutienei, Vandai Sipavičienei, Leontinai Mataitienei, Rožei Šlamienei, Vitalijai Šlamienei.

Šiltų žodžių mamoms negailėjo ir Sidabravo parapijos klebonas Remigijus Katilius, palinkėdamas joms sveikatos, stiprybės, tikėjimo, kvietė visus nepamirši aplankyti bei uždegti žvakutę ne tik ant savo mirusių motinų kapų, bet ir ant pamirštų, niekieno nebelankomų kapelių.

Nuoširdžius, šiltus sveikinimo žodžius visoms mamoms skyrė Beinoravos seniūnaitė Rūta Jelinskienė ir Beinoravos bendruomenės pirmininkas Jonas Vilčiauskas.

Antroje vakaro dalyje vedėja Laimutė Ožalinskienė pakvietė į sceną vakaro svečius: Butėnų kultūros namų moterų vokalinį ansamblį ir Palonų daugiafunkcinio centro folklorinį ansamblį „Atgaiva“ vadovaujamą Arūno Kotinsko, kurie visoms mamoms ir visiems susirinkusiems dovanojo nuostabių dainų puokštę.

Šventinio vakaro pabaigoje Beinoravos bendruomenės pirmininkas Jonas Vilčiauskas visos bendruomenės ir šventės organizatorių vardu padėkojo mažiesiems saviveiklininkams, šventės rėmėjams ir visiems padėjusiems organizuoti šį gražų ir prasmingą renginį. Meno kolektyvams buvo įteiti padėkos raštai bei prisiminimo dovanėlės.

Rima LUKOŠEVIČIŪTĖ,

Beinoravos bibliotekos vyr. bibliotekininkė

 

 

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas