SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-08-23, Penktadienis, 01:21:59 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Beinoraviškiams – apie saugumą ir sveikatą

Beinoraviškiams – apie saugumą ir sveikatą

  • Beinoraviškiams – apie saugumą ir sveikatą

    Beinoravos pramogų ir šokių salėje įvyko susitikimas su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos Veiklos skyriaus vyriausiuoju tyrėju Aivaru Kardašiumi. Rimanto Ožalinsko nuotr.

Beinoravos kaimo bendruomenė ir policija yra pasirašiusios „Saugios kaimynystės“ sutartį. Kaip ir kiekvienais metais, kovo 19 dieną Beinoravos pramogų ir šokių salėje įvyko susitikimas su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos Veiklos skyriaus vyriausiuoju tyrėju Aivaru Kardašiumi. Salėje pareigūno klausėsi gausiai susirinkę beinoraviečiai.

Buvo pristatoma 2018 metų nusikalstamumo būklė Radviliškio rajone, Sidabravo seniūnijoje, Beinoravos krašte. Pasidžiaugta, kad bendruomenėje daug žmonių, kurie yra neabejingi pažeidėjams, kad bendruomenė aktyvi.

Labai vaizdingai pristatyta nuo praėjusių metų pradėta plėtoti tema dėl prevencijos kūrimo per aplinkos formavimą. Paaiškinta, kokios spynos efektyviausios, kokios durys tinkamiausios, kas provokuoja daryti nusikaltimus, ką reikėtų padaryti, kad sumažintume nukentėjimo nuo nusikaltimo grėsmę. Atsakyta į žmonių klausimus.

Po susitikimo su policijos pareigūnu beinoraviškiai nesiskirstė, išklausė paskaitą „Mūsų sveikata - mūsų turtas“. Renginį vedė Neringa Gailiūnienė. Renginio dalyviai supažindinti su gydytojų ir mokslininkų sukurtais sveikatos ir grožio produktais. Išgirdome, ką daryti, kai kamuoja tokios ligos: širdies ir kraujagyslių, sąnarių ligos, psoriazė ir kitos odos problemos, alergijos, silpna imuninė sistema, urologiniai, ginekologiniai negalavimai ir kitos sveikatos problemos. Paaiškinta, kaip prižiūrėti dantis, odą, išlaikyti figūrą arba kaip sveikai numesti svorio.

Beinoravos bendruomenės informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
  • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
  • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas