SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-10-15, Antradienis, 05:01:12 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Bauskėje – gražios bendruomenės iniciatyvos ir 410 metų gimtadienis

Bauskėje – gražios bendruomenės iniciatyvos ir 410 metų gimtadienis

2019 m. birželio 22 d. Bauskės, Radviliškio rajono savivaldybės tarptautinio bendradarbiavimo partnerio, gyventojai šventė ne tik Vasaros saulėgrįžą bei Jonines, bet ir savo gražaus ir jaukaus miesto Bauskės 410-ąjį gimtadienį.

Šia gražia proga brolius latvius pasveikino ir Radviliškio rajono savivaldybės atstovai. Į šventę Bauskėje nuvyko ir nuoširdžius linkėjimus nuo radviliškiečių perdavė Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Pauliukas, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys Saulius Luščikas ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vedėjas Vytautas Simelis.

„Bauskė – nedidelis, bet labai jaukus miestelis, įsikūręs Mūšos ir Nemunėlio santakoje, kuriame mus pasitiko nuoširdūs mūsų broliai latviai. Nustebino jų paprastumas ir mokėjimas mažuose dalykuose įžvelgti prasmę ir grožį. Įspūdį paliko bendruomenės iniciatyva puošiami namai – ant paprasto statyboms skirto tinko išpintos gėlės tikrai atrodo romantiškai ir papuošia miestą. Taip paprastai, be didelių investicijų ir darbo, sukuriami traukos objektai turistams“, – sakė mero pavaduotojas M. Pauliukas.

Radviliškiečiai ir kiti Bauskės miesto gimtadienio svečiai dalyvavo šventinėje eisenoje, kuri sujungė visas Bauskės savivaldybės bendruomenes, seniūnijas, įstaigas ir organizacijas, dalyvavo poilsiui skirtos erdvės atidaryme. Joje – vietos kepimui ant laužo, suoliukai, staliukai, savivaldybės lėšomis įrengtos kelios vietos kemperiams.

Pasak Bauskėje viešėjusio M. Pauliuko, turizmo srityje yra iš brolių latvių ko pasimokyti. Jau yra sutarta drauge su Bauskės atstovais aptarti ekologiškų žemės ūkio produktų gamybos ir vartojimo populiarinimo strategiją – Bauskės bendruomenės nariai žada kreiptis į Skėmių ir Pociūnėlių bendruomenes, palaikyti ryšį ir kurti bendras veiklas.

2011 m. gegužės 7 dieną Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir Bauskės savivaldybės tarybos pirmininkas Valdis Veips pasirašė bendradarbiavimo sutartį tarp Radviliškio rajono (Lietuvos Respublika) ir Bauskės (Latvijos Respublika) savivaldybių. Sutartyje numatyta plėtoti draugiškus tarptautinius santykius, vykdyti oficialių delegacijų, viešųjų organizacijų, įvairių sričių specialistų mainus, keistis savivaldybių gerąja patirtimi savivaldos, teritorijų planavimo, socialinės apsaugos, komunalinių paslaugų, gamtos apsaugos, pramonės, transporto, sveikatos paslaugų, gyventojų užimtumo, laisvalaikio pramogų organizavimo, švietimo, verslo, kultūros, sporto ir kt. srityse.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas