SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-05-24, Penktadienis, 22:48:43 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Kultūra Baltoji Iltis – įspūdingas animacinis filmas

Baltoji Iltis – įspūdingas animacinis filmas

Gruodžio 8 dieną 13 valandą Radviliškio miesto kultūros centre.

Dirbęs prie tokių holivudinių kino projektų kaip „Geležinis žmogus 3“, „Devintasis“ bei „Linksmosios pėdutės“, „Oskarą“ už geriausią 2013 m. trumpametražį animacinį filmuką „Ponas Hublotas“ pelnęs animatorius Alexandras Espigaresas debiutuoja pilno metro režisūroje pristatydamas nepaprastą istoriją „Baltoji Iltis“, sukurtą pagal rašytojo Džeko Londono 1906 m. išleistą romaną.
Prestižiniame kino festivalyje „Sundance“ šis filmas sulaukė tik pačių geriausių įvertinimų tiek iš filmą žiūrėjusių kino mylėtojų, tiek ir iš kino kritikų pusės. Pastarieji gyrė netipinį animacijos pateikimą ir labai jautrią istoriją, sukeliančią tik pačias gražiausias emocijas.
Prie didelį įspūdį sukeliančios animacijos prisidėjo visa išradingų kino profesionalų grupė, kuri pasistengė užtikrinti tikroviškumo ir fantazijos viziją stebint šią neeilinę istoriją. Todėl žiūrovai žiūrėdami šią juostą išvys neregėtus vaizdus, kuriais negali pasigirti nė vienas holivudinis žanro projektas.
Filmas pasakoja apie indėnų žemėse augantį stiprų, gudrų ir ištikimą nuostabaus grožio vilkšunį Baltąją Iltį. Bandantis prisitaikyti prie visokiausių gyvenimo aplinkybių, vieną dieną jis papuola į indėno Pilkojo Bebro rankas, kuris atveda vilkšunį į savo kaimą.
Tačiau, Pilkojo Bebro kaimas tapo tik laikinais namais Baltajai Ilčiai. Visai netrukus, gyvūnas yra apgaule parduodamas niekingam žiaurių ir nelegalių šunų kovų organizatoriui. Baltajai Ilčiai kiekviename žingsnyje tenka kovoti dėl išlikimo, ginti savo gyvybę ir kentėti nuo žmonių žiaurumo. Jis prievarta treniruojamas tapti nuožmiu kovotoju šunų pjautynėse, bet išdidus ir garbingas vilkšunis nusprendžia jose nebedalyvauti. Ar pavyks Baltajai Ilčiai ištrūkti iš nelaisvės?
Ši neįtikėtinai jautri Baltosios Ilties kelionė bei jo atsidavimas žmonėms leis jums patirti patį įspūdingiausią kvapą gniaužiantį nuotykį savo gyvenime jau visai netrukus – gruodžio 8 dieną 13 valandą Radviliškio miesto kultūros centre.
Trukmė 1 h 25 min.

Cenzas N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda

Filmas rodomas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Tokiu pavadinimu tradicinė skaitymo akcija šiemet rajone vyko gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo,...
Šiaulių kultūros centre „Laiptų galerija“ atidaryta radviliškiečio karikatūristo Antano S...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje lankėsi žurnalistas, laidų vedėjas, o dabar jau ir rašytoj...
Radviliškiečius į Kultūros rūmus pakvietė Rimanto Petriko paroda „Gamtos kerai“. Rimantas ...
Balsavimas
  • Jau seniai reikėjo pakeisti, kiek dar šlovinsim sovietų didvyrius.
  • Pritariu, kad gatvė būtų pervadinta Tėvo Stanislovo vardu.
  • Kam tuos pavadinimus kaitalioti, man ir taip gerai.
  • Man tas pats - turiu didesnių rūpesčių negu gatvės pavadinimas.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas