SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-04-07, Antradienis, 09:24:11 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Baisogalos gimnazistė - tarptautinio konkurso laureatė

Baisogalos gimnazistė - tarptautinio konkurso laureatė

Kovo 6 dieną Kauno karininkų ramovėje vyko triguba šventė: Lietuvos nepriklausomybės atgavimo 30-mečio, Kovo 11-osios gimnazijos vardo suteikimo 20-mečio minėjimas ir tarptautinio mokinių piešinių ir eilėraščių/miniatiūrų konkurso „Trisdešimt metų kartu su Laisve“ laureatų apdovanojimų baigiamasis šventinis renginys. Baisogalos gimnazijos aštuntokė Karolina Petrauskaitė savo amžiaus grupėje už piešinį „Visur gerai, bet namuose geriausia“ pelnė 1-ąją vietą. Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės.

Tarptautinio mokinių piešinių ir eilėraščių/miniatiūrų konkurso „Trisdešimt metų kartu su Laisve“ organizatoriai – Kauno pedagogų kvalifikacijos centras ir Kauno Kovo 11-osios gimnazija - jau prieš mėnesį kvietė ne tik Lietuvos, bet ir Lenkijos, Vokietijos, Amerikos lietuvių mokinius įprasminti iškovotą ir apgintą laisvę piešiniu, poetiniu žodžiu, dalintis kūrybinėmis idėjomis ir asmenine patirtimi. Vertinimo komisijai buvo pateikti du šimtai dailės konkursinių darbų.

Į renginį atvyko daug garbių svečių, rašinių, piešinių konkurso laureatai iš įvairių Lietuvos kampelių. Buvo parengta įdomi šventinė programa.

Renginio dalyvius sveikino gimnazijos direktorius S. Milašius, Kovo 11-osios akto signatarai L. Andrikienė, A. Abišala, Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Kauno apskrities skyriaus pirmininkė, istorikė dr. A. Jurevičiūtė bei kariškis G. Reutas, bendruomenės centro „Girsta“ pirmininkė Z. Streikienė, Seimo nario R. Karbauskio patarėja V. Pranarauskaitė. Seimo narys G. Vasiliauskas linkėjo mokiniams nepasiduoti nesėkmėms, ryžtingai įveikti sunkumus ir visada žengti į priekį Laisvės keliu, nes, anot jo, lietuvis turi ypatingą geną – Laisvės geną, kurio niekas neatims, nes jis yra mūsų kraujyje.

Renginio dalyviams buvo parodyti Laisvės kelio dokumentiniai kadrai. Susikaupę mokinių veidai rodė, kad jie juto prie savo peties prisiliečiant istoriją. Turiningoje programoje - moksleivių muzikiniai, meniniai pasirodymai bei konkurso laureatų apdovanojimai. Konkursų nugalėtojai bei jų mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais bei atminimo dovanomis.

Renginyje buvo eksponuojami piešiniai, skaitomi konkursui pristatyti kūriniai ir jų ištraukos. O ir vėliau konkursiniai darbai bus eksponuojami Kauno mokytojų kvalifikacijos centre.

Nors šventė baigėsi, bet dar kartą kartu su Karolina norime dėkoti Kovo 11-osios gimnazijai už spalvingą šventę ir vaišingą priėmimą. Sveikiname visus su Lietuvos laisvės gimtadieniu. Linkime būti vieningiems ir kasdienybėje. Kviečiame įsiklausyti į poeto Justino Marcinkevičiaus dramos-poemos „Mindaugas“ žodžius: „O gal tėvynę reikia visą laiką lipdyt ir kurti, kurti ir lipdyt? Nes jei sustoji tik - jinai ir miršta. Taip, kurti visą laiką. Visą laiką! Lipdyt ir kurti...“.

Mokytoja Giedrė Nakutienė, Baisogalos gimnazija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas