SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-11-18, Pirmadienis, 23:32:03 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Baisogalos gimnazijos mokiniai savo darbus eksponavo Seime

Baisogalos gimnazijos mokiniai savo darbus eksponavo Seime

 • Baisogalos gimnazijos mokiniai savo darbus eksponavo Seime

  Mokiniai ir mokytojai džiaugėsi ir gražia paroda, ir ekskursija Seime.

 • Mokiniai ir mokytojai džiaugėsi ir gražia paroda, ir ekskursija Seime.

  Seimo narys Vytautas Juozapaitis sveikina Baisogalos gimnazijos IIg klasės mokinį Mantą Špoką. A. Juzukonienės ir A. Kudžmaitės nuotr.

 • Mokiniai ir mokytojai džiaugėsi ir gražia paroda, ir ekskursija Seime.

Spalio 15-31 dienomis Lietuvos Seimo II rūmų parodų galerijoje buvo eksponuojama Baisogalos gimnazijos 6–8 ir I–IVg klasių mokinių darbų paroda „Tai gražiai mane augino“. Parodos eksponavimą Seime inicijavo Seimo narys Vytautas Juozapaitis.

Parodos darbuose akcentuojamas jauno žmogaus santykis su tėvyne, tauta, jos istorija, kultūra, kalba.

Vienas iš parodos dalyvių - IIg klasės mokinys Mantas Špokas - savo ir kitų mokinių dailės kūrinius pristato kaip asmeninio santykio su pasauliu išraišką: „Tėvynėje žmonės paprastai vieni kitus atpažįsta pagal kalbą ir būdą. Savo darbuose tėvynę atpažįstame kaip motiną, duodančią kalbą ir būdą, dangų ir žemę, medį ir paukštį, mokančią su jais kalbėtis ir sugyventi. Tiesa, kartais ji pareikalauja ir aukų. Šiais laikais, kai pasaulis darosi lyg viena didelė visuomenė, svarbu priskirti save vienai ar kitai tautai, nepasiklysti globaliame pasaulyje. Kelrode žvaigžde čia gali tapti ir mūsų tautos himno žodžiai. Dorybė, Šviesa, Tiesa – tai orientyrai, kurie nušviečia mūsų, jaunų žmonių, kelią. Tai pasaulis, kuriame norime gyventi, kurti. Apie tokį pasaulį ir kalbame savo darbuose“.

Parodoje savo darbus eksponavo šie mokiniai: Mantas Špokas, Gabija Petraitytė, Ana Marija Antonovaitė, Ieva Kasperavičiūtė, Aistė Rajunčiūtė, Samanta Ivinskaitė, Austėja Jarašiūnaitė, Gabija Aldonė Brazdauskaitė, Gražvilė Romančikaitė, Greta Semionovaitė, Greta Praninskaitė, Faustas Tvarijonavičius ir Aušrinė Katkevičiūtė. Mokinius ruošė dailės vyresnioji mokytoja Audronė Kudžmaitė ir dailės mokytoja metodininkė Rasa Brazdžionienė.

Parodos uždarymo renginyje dalyvius sveikino Seimo nariai Algirdas Butkevičius ir Vytautas Juozapaitis, Lietuvos totorių bendruomenių sąjungos pirmininkas Adas Jakubauskas. Kūrybinius darbus pristatė Baisogalos gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Asta Juzukonienė, mokinių vardu kalbėjo IIg klasės mokinys Mantas Špokas. Gimnazijos šokėjai, vadovaujami šokio mokytojos metodininkės Jūratės Kačiukevičienės, renginio dalyvius sveikino šokiu.

Evelina Buivydaitė

Seimo narys Vytautas Juozapaitis sveikina Baisogalos gimnazijos IIg klasės mokinį Mantą Špoką. A. Juzukonienės ir A. Kudžmaitės nuotr.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
 • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
 • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
 • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
 • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
 • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas