SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-11-18, Pirmadienis, 01:30:57 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Baisogalos gimnazijoje atversti naujų mokslo metų knygos puslapiai

Baisogalos gimnazijoje atversti naujų mokslo metų knygos puslapiai

 • Baisogalos gimnazijoje atversti naujų mokslo metų knygos puslapiai

  Ketvirtos gimnazinės klasės mokiniai į šventę atlydėjo naujai į mokyklą įžengusius penktokus. A. Jurkėno nuotr.

 • Ketvirtos gimnazinės klasės mokiniai į šventę atlydėjo naujai į mokyklą įžengusius penktokus. A. Jurkėno nuotr.

  Jaudulio kupina pirmoji mokslo metų diena buvo ne tik mokiniams, bet ir naujiems gimnazijos mokytojams, klasių auklėtojams. A. Jurkėno nuotr.

Saulėtą rugsėjo 2-osios rytą Baisogalos gimnazijos bendruomenė suskubo paminėti Mokslo ir žinių dieną.

Šventės pradžioje gimnazijos antrokai šalia Lietuvos trispalvės iškėlė gimnazijos vėliavą, gimnazijos bendruomenės nariai sugiedojo Lietuvos Respublikos ir Baisogalos gimnazijos himnus.

Sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorė Rita Juškevičienė, kuri padėkos raštais už puikų mokinių parengimą olimpiadoms ir konkursams apdovanojo mokytojus: biologijos mokytoją metodininkę Violetą Petronienę, dailės vyresniąją mokytoją Audronę Kudžmaitę, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją metodininkę Eleną Sadauskienę, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją metodininkę Birutę Gedžiuvienę, anglų kalbos mokytoją Ingą Nainienę, istorijos mokytoją metodininkę Lilijaną Bagdonienę ir tikybos vyresniąją mokytoją Giedrę Nakutienę. Šiais prasmingais įvertinimais direktorė užvertė praėjusių mokslo metų knygą ir praskleidė naujų mokslo metų knygos puslapius.

Šventėje mokiniams, tėvams, mokytojams sveikinimo žodžius tarė Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Darius Brazys, Baisogalos seniūnė Renata Masiulienė, Baisogalos parapijos klebonas Arūnas Urbelis. Svečiai įvertino mokytojų veiklą: geografijos mokytojas metodininkas Algirdas Jurkėnas apdovanotas Seimo padėka už renginių viešinimą, anglų kalbos mokytoja metodininkė Rima Misiutė apdovanota Radviliškio rajono savivaldybės mero padėka už puikų mokinių parengimą anglų kalbos egzaminui.

Šiltus sveikinimo žodžius gimnazijos bendruomenei tarė Gimnazijos tarybos narys Renatas Zdanavičius, mokinių savivaldos tarybos pirmininkė Greta Praninskaitė, gimnazijos mažiausieji – penktokai. Ketvirtokus gimnazistus, pasitinkančius paskutiniuosius metus mokykloje, pasveikino jų klasės auklėtoja Lina Stirbienė, o auklėtiniai simboliškai perdavė pieštukus naujai į mokyklą įžengusiems penktokams.

Jaudulio kupina pirmoji mokslo metų diena buvo ne tik mokiniams, bet ir naujiems gimnazijos mokytojams, klasių auklėtojams.

Šventėje gerą nuotaiką kūrė gimnazijos mokiniai ir mokytojai, padedami šokio mokytojos metodininkės Jūratės Kačiukevičienės ir muzikos mokytojo metodininko Tomo Kanapinsko.

Evelina Buivydaitė

Jaudulio kupina pirmoji mokslo metų diena buvo ne tik mokiniams, bet ir naujiems gimnazijos mokytojams, klasių auklėtojams. A. Jurkėno nuotr.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
 • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
 • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
 • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
 • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
 • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas