NULL

Baisogalos „Auridana“ – stipriausia

Penktadienį, gegužės 8 dieną, į Baisogalą atvyko keturios stipriausios Lietuvos mažųjų miestelių lygos (MML) krepšinio komandos, kurios per dvi dienas išsiaiškino, kuri iš jų yra stipriausia.

„Auridanos“ sporto rūmuose pirmieji susitiko Baisogalos „Auridana“ su Juodupės „Rokvesta“ (Rokiškio r.) vyrai. Varžovai kovėsi apylygiai ir ilgai buvo neaišku, kas laimės. Visgi ketvirtame kėlinyje išryškėjo baisogalių pranašumas ir jie laimėjo rezultatu 72:68.

Vėliau susitiko Užpalių (Utenos r.) krepšininkai su Narvydžių „Kuršastos“ (Skuodo r.) vyrais. Pergalę čia nesunkai pasiekė Užpalių komanda (76:62).

Šeštadienio popietę vyko finalinės kovos. Prieš varžybas buvo surengtas snaiperių konkursas, kuriame geriausiu snaiperiu pripažintas Žygimantas Gaidžiūnas.

Vyko ir papildomos komandinės varžybos. Trečiąją vietą laimėjo Juodupės „Rokvesta“, rezultatu 76:70 nugalėjusi Narvydžių „Kuršastą“.

Popietę gausiai ir triukšmingai žiūrovų palaikomi baisogaliai susikibo su Užpalių komanda. Prieš varžybas buvo iškilmingai sugrotas Lietuvos valstybės himnas.

Varžovai iš Užpalių buvo MML nugalėtojai 2009 ir 2013 metais, bet šįkart jau nuo pat pradžių ėmė ryškėti „Auridanos“ pranašumas, kuri nugalėjo rezultatu 67:55.

Geriausiais žaidėjais pripažinti vikrusis Andrius Zapalskis (20 taškų) ir sunkiasvoris centras Juozas Blažys (15 taškų), atkovojęs 15 kamuolių. Užpalių komandoje nesulaikomas buvo Tomas Markevičius, pelnęs net 25 taškus.

Didžioji 2014-2015 metų MML taurė iškilmingai įteikta Baisogalos „Auridanai“. Kitoms dviem komandoms atiteko mažesnės taurės, o žaidėjams – įvairūs prizai. Per žaidynių pertraukas į aikštelę vis išbėgdavo šešios nenuilstančios radviliškietės šokėjos, stebėtinai greitai pakeisdavusios savo aprangą. Jos tikrai nusipelnė žiūrovų pagarbos ir plojimų.