SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-08-23, Penktadienis, 12:00:18 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Baisogaloje surengtas vienuoliktas jaunųjų kūrėjų festivalis

Baisogaloje surengtas vienuoliktas jaunųjų kūrėjų festivalis

 • Baisogaloje surengtas vienuoliktas jaunųjų kūrėjų festivalis

  Šiais metais festivalyje dalyvavo 50 mokinių iš Klaipėdos, Molėtų, Joniškio, Biržų, Kauno, Radviliškio rajonų ir miestų mokyklų. Algirdo Jurkėnos ir Aušros Krugelienės nuotr.

 • Šiais metais festivalyje dalyvavo 50 mokinių iš Klaipėdos, Molėtų, Joniškio, Biržų, Kauno, Radviliškio rajonų ir miestų mokyklų. Algirdo Jurkėnos ir Aušros Krugelienės nuotr.
 • Šiais metais festivalyje dalyvavo 50 mokinių iš Klaipėdos, Molėtų, Joniškio, Biržų, Kauno, Radviliškio rajonų ir miestų mokyklų. Algirdo Jurkėnos ir Aušros Krugelienės nuotr.
 • Šiais metais festivalyje dalyvavo 50 mokinių iš Klaipėdos, Molėtų, Joniškio, Biržų, Kauno, Radviliškio rajonų ir miestų mokyklų. Algirdo Jurkėnos ir Aušros Krugelienės nuotr.

„Kūrybos pavasaris“ – tradicinis jaunųjų kūrėjų respublikinis festivalis, o šiemet – jau vienuoliktas, vykstantis Baisogaloje. Pavasario pradžioje mokiniai iš visos Lietuvos siunčia savo kūrybą į Baisogalos gimnaziją, o gegužės mėnesį susirenka į kūrybos festivalį.

Šiųmetį festivalį tradiciškai pradėjo jos sumanytoja, buvusi Baisogalos gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Regina Vaitkevičienė. Susirinkusiuosius „Kepurine“ pasveikino šokių mokytojos J. Kačiukevičienės vadovaujamos gimnazijos šokėjos.

Kūrybinio įkvėpimo linkėjo Baisogalos seniūnė Renata Masiulienė ir gimnazijos direktorė Rita Juškevičienė.

Šiais metais festivalyje dalyvavo 50 mokinių iš Klaipėdos, Molėtų, Joniškio, Biržų, Kauno, Radviliškio rajonų ir miestų mokyklų. Pateikta 119 įvairaus žanro ir tematikos kūrinių.

Renginį organizuoja lietuvių kalbos mokytojos Aušra Krugelienė ir Lina Stirbienė. Mokinių darbų vertinimui vadovauja lietuvių kalbos mokytoja Birutė Gedžiuvienė. Darbą kūrybinėse dirbtuvėse padeda organizuoti ne tik Baisogalos gimnazijos mokytojai, bet ir nuolatiniai festivalio partneriai – Baisogalos kultūros centro ir Radviliškio rajono vaikų dailės mokyklos Baisogalos filialo specialistai.

Kol mokiniai, suskirstyti į grupes, interpretavo pasiūlytus kūrinius: vadovaujami dalykų mokytojų piešė, dainavo ir kūrė skirtukus, mokytojai seminare dalijosi kūrybiškumo ugdymo patirtimi. Vėliau mokiniai pristatė kitų autorių kūrybos interpretaciją.

Festivalio pabaigoje apdovanoti nominantai, kurių kūryba išsiskyrė turinio, raiškos ar formos originalumu. Iš Radviliškio rajono apdovanota Saulė Nakutytė, Vaižganto progimnazijos mokinė, - už (ne)paprastus laimės receptus eilėraščiuose, Ermina Kairytė, Alksniupių pagrindinės mokyklos mokinė, - už haiku tapybiškumą, Viltė Onaitytė, Gražinos pagrindinės mokyklos mokinė, - už postmodernistinį pasakos apie Sigutę interpretavimą, Rugilė Hokušaitė, Lizdeikos gimnazijos mokinė, - už literatūrinį ekskursą į baimės simbolių pasaulį arba sėkmingą kovą su savo demonais.

Visus festivalio dalyvius pasveikino ir pažymėjimus įteikė Radviliškio rajono ugdymo centro metodininkė–projektų koordinatorė Edita Varneckienė.

Festivalio pabaigoje mokytojai ir mokiniai savo refleksijas užrašė festivalio atminimo knygoje bei ant medinių lentelių, kurios tapo Baisogalos gimnazijos eksterjero dalimi.

Birutė Gedžiuvienė

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
 • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
 • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
 • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
 • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas