Visi galėjo dalyvauti nuotaikingame konkurse „Mis gyvūnas 2019“.  Virginijaus Chlebausko nuotr.

Aukštelkuose skambiai išlydėta vasara

Gražią paskutinę kalendorinės vasaros dieną, rugpjūčio 31-ąją, Aukštelkuose surengtas vyrų 2×2 paplūdimio tinklinio turnyras, skirtas vasaros pabaigai pažymėti. Turnyre dalyvavo šešios komandos iš Aukštelkų bei Radviliškio. Geriausiai sekėsi komandai „Mes“ iš Radviliškio, kuri laimėjo visus susitikimus ir užtikrintai iškovojo 1-ąją vietą. Antrąją vietą užėmė irgi svečių komanda iš Radviliškio „Taurė“. Trečiąją vietą iškovojo vietinių aukštelkiškių komanda, kuri atstovavo ir Oro gynybos batalionui.

Radviliškio rajono švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriaus metodininkas ir tinklinio varžybų organizatorius Andrius Grabauskas padėkojo visiems dalyvavusiems, Jis tikisi, kad šis turnyras taps tradicinis, kiekvienais metais sukvies vis daugiau komandų ne tik iš viso rajono, bet ir iš kitų šalies miestų.

Oficiali Šeimų vasaros uždarymo šventės dalis prasidėjo 18 valandą prie Aukštelkų ežero.

Šventės pradžią vainikavo Aukštelkų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus mokytojų ir mokinių eisena. Aukštelkų seniūnijos seniūnės Alma Kubilinskienė visus šventės dalyvius pasveikino artėjančios Mokslo ir žinių dienos proga.

Renginio dalyviai mėgavosi nemokamų pramogų įvairove: galėjo jodinėti žirgais, vaikai šokinėjo ant batuto, skanavo cukrinės vatos, piešė ir žaidė.

Į Aukštelkų seniūnijos ir Aukštelkų bendruomenės suorganizuotą vasaros pabaigtuvių šventę atvyko Krašto apsaugos savanorių pajėgos – Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė. Jie paruošė programą, įvairias rungtis ir pristatė savo karinę techniką bei ginklus.

Visi galėjo dalyvauti nuotaikingame konkurse „Mis gyvūnas 2019“.

Šventėje skambėjo kraštietės Godos Šikšnytės, roko grupės „Ratai“, grupės „VIP“ ir muzikantų iš Rozalimo Rolando Sereikos bei Egidijaus Impolio atliekama muzika.

Šeimų vasaros uždarymo šventės vakarą nušvietė spalvingas laužas.