SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-06-26, Trečiadienis, 08:47:36 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Aptartos galimybės parengti maršrutą piligrimams

Aptartos galimybės parengti maršrutą piligrimams

Radviliškio rajono savivaldybėje apsilankę Šv. Jokūbo kelio asociacijos atstovai su Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotoju Kazimieru Auguliu ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vedėju Vytautu Simeliu diskutavo apie Šv. Jokūbo kelio (Camino Lituano) maršruto per Radviliškio rajoną. Šiuo metu piligrimystė yra labai populiarus užsiėmimas, todėl labai svarbu, kad maršrutai piligrimams būtų patogūs, sužymėti, su galimybe rasti patogią nakvynę.

Piligrimai Radviliškio rajone keliautų pro Vadaktus, Sidabravą, Burbiškį, Kleboniškius, Šeduvą, Alksniupius link Pakruojo rajono. Radviliškio rajono savivaldybės atstovai patikino, kad Radviliškio rajono savivaldybė prisidės prie šio piligriminio kelio maršruto per Radviliškio rajoną derinimo, juk didėjantys turistų ir keliautojų srautai – akivaizdi nauda turizmo paslaugų plėtrai.

Pasak Šv. Jokūbo kelio asociacijos atstovų, šiuo metu jau galima eiti pirmuosius vienuolika Camino Lituano etapus nuo Paberžės iki Lietuvos–Lenkijos sienos ir iki pirmosios Camino Polaco stotelės Seinuose (Lenkijoje). Kelionę galima tęsti Europos tarptautiniais šv. Jokūbo keliais ir toliau, kad ir iki Santiago de Compostela šv. Jokūbo katedros Ispanijoje ar Atlanto vandenyno pakrantės.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
  • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
  • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas