SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-01-19, Sekmadienis, 04:04:44 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Sveikata Apsisaugokite nuo peršalimo ir gripo

Apsisaugokite nuo peršalimo ir gripo

Šiuo laikotarpiu labai svarbu, kad Jūsų imuninė sistema funkcionuotų nepriekaištingai ir Jūs nesusirgtumėte peršalimo ligomis ar gripu. Vienas svarbus dalykas, padedantis Jūsų imuninei sistemai gerai veikti, yra vitaminas D. Preparatas „D-Pearls“ padės Jūsų organizmui puikiai įsisavinti šią svarbią medžiagą.

Jūsų imuninė sistema priklauso nuo daugelio dalykų, tokių kaip geras nakties miegas, grynas oras ir mankšta, taip pat vitaminas D. Beje, šis konkretus vitaminas yra vienas iš dažniausiai minimų pavienių veiksnių, padedančių palaikyti normalų imuninės sistemos funkcionavimą. Klausimas toks: ar gaunate pakankamai vitamino D?

Peršalimas ir gripas

Jūsų imuninė sistema naudoja vitaminą D, kuris reikalingas jos normalioms funkcijoms palaikyti, pavyzdžiui, apsaugoti nuo virusų ir bakterijų. Imuninė sistema yra Jūsų viduje „sumontuota“ apsauga nuo peršalimo, gripo ir ore esančių ligų sukėlėjų (patogenų), kurie Jus veikia darbo vietoje ar kitoje viešojoje erdvėje tarp žmonių.

Galvokite apie savo raumenis

Daugelis žmonių nesupranta, kad vitaminas D taip pat naudingas kaulams (skeletui), nes palaiko gerą jų būklę. Tai ypač pasakytina apie vyresnio amžiaus žmones. Be to, vitaminas D padeda normaliai funkcionuoti raumenims. Bet kuris sportininkas ar fiziškai aktyvus žmogus turėtų atkreipti dėmesį į šią vertingą informaciją.

Jums gali padėti „D-Pearls“

Puikus būdas užsitikrinti optimalų vitamino D kiekį organizme – vartoti papildą, pavyzdžiui, „D-Pearls“. Šis preparatas yra speciali vitamino D formulė, sukurta būtent tiems žmonėms, kurie pageidauja, kad šis gyvybiškai svarbus vitaminas organizme būtų įsisavinamas labai gerai.

Per mažai saulės šviesos

Apsirūpiname vitaminu D iš daugelio maisto produktų, daugiausia iš riebios žuvies. Geriausias vitamino D šaltinis yra saulės šviesa. Mums būnant saulėje, ultravioletiniai spinduliai skatina neaktyvios vitamino D formos gamybą mūsų odoje ir paverčia ją biologiškai aktyviu vitaminu D3. Lietuvoje, kur, palyginti su kitomis pasaulio vietomis, saulėtas dienas galima beveik suskaičiuoti pirštais, papildo vartojimas yra gera mintis. Kaimyninėje šalyje – Latvijoje pernai buvo atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo daugiau kaip 400 žmonių. Rezultatas kelia nerimą: net 82 procentams žmonių trūko vitamino D.

Biologiškai aktyvus vitaminas D

Papildas, pavyzdžiui, „D-Pearls“, yra geras pasirinkimas. Jame yra 40 mikrogramų (1600 tarptautinių vienetų) biologiškai aktyvaus vitamino D3, supakuoto į mažas, lengvai praryjamas želatinos kapsules (perliukus), kurias netgi galima sukramtyti. Ši dozė reiškia, kad vienos kapsulės per dieną pakanka norint patenkinti vitamino D poreikį organizmui.

Rimtos priežastys, kodėl turėtumėte pasirinkti „D-Pearls“

Maisto papildas.

Jeigu ieškote patikimo vitamino D papildo, „D-Pearls“ yra saugus variantas. Preparatas, sukurtas būtent atsižvelgiant į modernių europiečių poreikius, išsiskiria net keletu pranašumų.

  • Dienai pakanka vienos kapsulės.

  • Vitaminas D preparate „D-Pearls“ yra biologiškai aktyvus vitaminas D3.

  • Mažas želatinos kapsules (perliukus) lengva praryti.

  • Preparatas pagamintas laikantis tokių pačių taisyklių, kurios taikomos ir vaistų gamybai, todėl galite būti tikri – jame yra būtent tai, kas parašyta ant dėžutės.

  • Vitaminas D3 yra ištirpintas aliejuje, todėl organizmas jį įsisavina dar geriau.

Be to, „D-Pearls“ buvo išbandytas Oslo universitete, kur oficialiai (dokumentais) nustatyta, kad jis efektyviai įsisavinamas į kraują.

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje įvyko susitikimas su sveikos gyvensenos i...
Nėštumo laikotarpis neabejotinai yra ypatingas kiekvienai moteriai. Išskirtinis dėmesys turėtų...
Nors moterys ir toliau sudaro daugumą motinystės (tėvystės) pašalpų gavėjų, per kelerius met...
Pacientų patogumui nuo 10-ies iki 30 dienų pratęstas kompensuojamųjų vaistų receptų galiojimo...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas