SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-08-23, Penktadienis, 02:04:16 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Alksniupiuose varžėsi šokėjai iš visos Lietuvos

Alksniupiuose varžėsi šokėjai iš visos Lietuvos

 • Alksniupiuose varžėsi šokėjai iš visos Lietuvos

  Šventę vainikavo apdovanojimai. Rimanto Benaičio nuotr.

 • Šventę vainikavo apdovanojimai. Rimanto Benaičio nuotr.

  Šokėjus sveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis. Rimanto Benaičio nuotr.

 • Šventę vainikavo apdovanojimai. Rimanto Benaičio nuotr.

  Visi festivalyje-konkurse dalyvavę kolektyvai buvo labai aukšto meninio lygio, todėl vertinimo komisijai buvo sunku išrinkti laimėtojus. Rimanto Benaičio nuotr.

Respublikinis suaugusiųjų šokių kolektyvų festivalis-konkursas „O kodėl gi ne?“ Alksniupiuose pasibaigė, padovanojęs puikių, gražių akimirkų. Iš ankstyvo ryto į Alksniupius iš įvairių Lietuvos kraštų: Kauno, Vilniaus, Radviliškio, Šiaulių, Joniškio atvyko šokio entuziastai.

Prasidėjus renginiui šventiniu šokiu visus pasveikino Alksniupių kultūros namų šokių kolektyvas „Alksna“ ir į šventę atvykęs Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis.

Pristatyta vertinimo komisija: Arminija Vaičiulienė, Šiaulių valstybinės kolegijos kultūrinės veiklos organizatorė, šokių grupės „Kolegos“ vadovė, Vilma Rakauskienė, Šiaulių moksleivių namų šiuolaikinio šokio kolektyvo „Asorti“ vadovė, mokytoja metodininkė, ir Antanas Macius, žiūrovas. Darbas jų laukė nelengvas, nes visi kolektyvai labai aukšto meninio lygio ir šokių stiliai įvairūs, nuo tautinio, pramoginio iki gatvės šokio.

„Eikite į sceną ir šokite, džiuginkite akis ir širdis“, - tokiu palinkėjimu prasidėjo šventė. Gražius ir elegantiškus pasirodymus dovanojo Radviliškio miesto kultūros centro liaudiškų šokių grupė „Patrepsėlis“ ir šiuolaikinio šokio grupė „Iliuzija“, linijinių šokių klubas „Vėjūnė“, gausus gatvės šokių kolektyvas „Be good adults“ iš Vilniaus, Šiaulių rusų kultūros centro studija „Kalina“, Šiaulių rajono Meškuičių filialo šokių kolektyvas „Aksomas“ ir Joniškio sporto klubas „Avantiūra+“. Tad pasibaigus konkursinei programai visi nekantriai laukė rezultatų.

Aukščiausią įvertinimą, 1-ąją vietą pelnė trys kolektyvai: Radviliškio rajono Alksniupių kultūros namų šokių kolektyvas „Alksna“, vadovė. Diana Maciuvienė, šokių studija „Be good adults“ iš Vilniaus, vadovas Mantas Svirskys, ir Joniškio sporto klubas „Avantiūra+“, vadovė Lina Budrienė. Antroji vieta atiteko Radviliškio miesto kultūros centro pagyvenusiųjų žmonių liaudiškų šokių grupei „Patrepsėlis“ ir šiuolaikinių šokių grupei „Iliuzija“, kuriems vadovauja Romutė Baškevičienė. Linijinių šokių klubas „Vėjūnė“ iš Kauno, vadovė Rūta Dzikienė, Šiaulių rusų kultūros centro studija „Kalina“, vad. Oksana Legetskaja, ir Šiaulių rajono kultūros centro Meškuičių filialo moterų šokių kolektyvas „Aksomas“, vadovė Loreta Morkūnienė, užėmė III vietą. Vieną šokį atlikę Daiva ir Valentinas iš Radviliškio taip pat apdovanoti 3-iosios vietos diplomu.

Šventę vainikavo apdovanojimai, kuriuos įsteigė Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“, vadovas Kęstutis Levickas ir VO „Kaimo bendruomenė Draugas“.

Laima Didžbalienė, Pakalniškių seniūnijos kultūros vyriausioji specialistė

Šokėjus sveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis. Rimanto Benaičio nuotr.
Visi festivalyje-konkurse dalyvavę kolektyvai buvo labai aukšto meninio lygio, todėl vertinimo komisijai buvo sunku išrinkti laimėtojus. Rimanto Benaičio nuotr.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
 • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
 • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
 • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
 • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas