SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-03-30, Pirmadienis, 01:26:07 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Kriminalai Alkoholio padauginusi trijulė Karčemose surengė tikrą „pogromą“

Alkoholio padauginusi trijulė Karčemose surengė tikrą „pogromą“

 • Alkoholio padauginusi trijulė Karčemose surengė tikrą „pogromą“

  Karčemų kaime buvo išdaužti net penkių automobilių stiklai, o dvi mašinos pavogtos.

 • Karčemų kaime buvo išdaužti net penkių automobilių stiklai, o dvi mašinos pavogtos.

  Įsibrovę į sodo namelį nusikaltėliai linksminosi į sienas daužydami uogienes ir indelius su šaldytomis uogomis.

 • Karčemų kaime buvo išdaužti net penkių automobilių stiklai, o dvi mašinos pavogtos.
 • Karčemų kaime buvo išdaužti net penkių automobilių stiklai, o dvi mašinos pavogtos.

Tris Radviliškio rajono gyventojus naktiniam žygiui ir nuotykiams įkvėpė alkoholis. Trijulė jo pakliukino vasario 27-osios vakare pas neseniai iš Didžiosios Britanijos grįžusį ir Linkaičiuose pas motiną apsistojusį 29-erių metų vyrą. Tiek jis, tiek 17-metis to paties kaimo gyventojas savo gyvenimą sieja su vagystėmis, už tai yra ne kartą teisti. Trečiasis sugėrovas – 18-metis minėto kaimo gyventojas, jau irgi turėjęs reikalų su teisėsauga dėl vagystės.

Į sienas mėtė uogienių stiklainius

Degtinę užgeriant alumi, buvo pasiektas toks lygis, kad nutarta kilti į žygį senukų daužyti arba automobilių švarinti. Vyrukai sėdo ant dviračių ir numynę keletą kilometrų atsidūrė netoliese esančiame Karčemų kaime.

Tikėdamiesi gero laimikio, jie įsisuko į vieno Ežero gatvės namo kiemą ir surengė čia tikrą „pogromą“ – buvo išdaužti penkių automobilių stiklai. Ilgapirščiai pasisavino 5 eurus, navigacijos įrenginį, namų raktus, automobilio remonto įrankius.

Kadangi laimikis netenkino, įpykusi trijulė užsuko dar ir į netoliese esantį sodo namelį. Jo langai nuo vaikinų smūgių išbyrėjo, o vidus buvo smarkiai nuniokotas, nes įsibrovėliai linksminosi į sienas daužydami uogienes ir indelius su šaldytomis uogomis.

Pavogė net dvi mašinas

Po tokio siautėjimo nuotykių ieškotojai sumanė pasivažinėti automobiliu, kurio nė vienas neturėjo. Sprendimas greitai buvo sugeneruotas – revizavę keletą Ežero gatvės kiemų, viename jų aptiko neužrakintą automobilį „Audi 80“, kurio užvedimo spynelėje kyšojo užvedimo rakteliai.

Transporto priemonė, siekiant nepažadinti jos savininko, buvo išstumta iš nuosavo namo kiemo ir tik po to užvesta.

Anot Šiaulių apskrities policijos atstovės spaudai Gailutės Smagriūnienės, prie vairo sėdo neblaivus 17-metis, kuris teisės vairuoti net nėra įgijęs. Kadangi vairuotojas be patirties, tad kelionė greitai pasibaigė – Arimaičių kaime automobilis įklimpo.

Abu jaunesnieji, automobilyje palikę miegantį 29-erių metų sugėrovą, grįžo į Karčemas tokiu pat būdu pasisavino kitą automobilį - „Volswagen Sharan“. Šis namo kieme irgi stovėjo neužrakintas ir su užvedimo rakteliu spynelėje.

Jaunuoliai sėdo į nugvelbtą automobilį, nuvažiavo pasiimti Arimaičių kaime vogtame automobilyje jų laukiančio draugo ir patraukė toliau į gastroles. Tačiau jos vėl netikėtai nutrūko – automobilis užgeso. Nesugebėdama jo užvesti trijulė pėsčiomis grįžo į Karčemas, sėdo ant savo čia paslėptų dviračių ir parmynė į namus.

Įtariamąjį išdavė badų pėdsakas

Iš ryto gavę pranešimus apie nusiaubtą Karčemų kaimą ir apžiūrėję nusikaltimo vietas, Šiaulių apskrities policijos pareigūnai rado nusikalstama veika įtariamų asmenų paliktų pėdsakų.

Nutarta patikrinti, gal juos paliko jiems gerai žinomi Linkaičiuose gyvenantys nusikalsti linkę asmenys. Nuojauta neapgavo.

Pasak Šiaulių apskrities policijos atstovės spaudai Gailutės Smagriūnienės, pirmasis buvo sulaikytas 18-metis, kurio avalynės pėdsakas idealiai atitiko nusikaltimo vietoje rastą avalynės pėdsaką.

Netrukus buvo sulaikyti ir kiti du naktiniame žygyje dalyvavę bendrininkai. Visi sulaikytieji atsidūrė areštinėje, dėl padarytų vagysčių jiems pareikšti įtarimai.

 Parengė Jonas MARCINKUS

Įsibrovę į sodo namelį nusikaltėliai linksminosi į sienas daužydami uogienes ir indelius su šaldytomis uogomis.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Gegužės 19-osios vakarą apie 22 valandą Radviliškio rajono Aukštelkų kaime, savo namuose, gir...
Gegužės 17-osios vakarą apie 23 valandą Radviliškyje, Radvilų gatvėje esančiame atrakcionų ...
Piniginės ant palangės ir kitose matomose vietose geriau nelaikyti net savo namuose.
Radviliškio rajono policijai pradėjo vadovauti naujas viršininkas – Saulius Baltakis, iki šiol...
Balsavimas
 • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
 • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
 • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
 • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
 • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas