SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-03-23, Šeštadienis, 16:24:06 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Aklųjų ir silpnaregių ansambliui „Pasagėlė“ – 20 metų

Aklųjų ir silpnaregių ansambliui „Pasagėlė“ – 20 metų

  • Aklųjų ir silpnaregių ansambliui „Pasagėlė“ – 20 metų

    Šventiniame koncerte prisiminta 20 metų ansamblio veikla, buvę vadovai, bendražygiai ir pasiųsta labai daug linkėjimų vieni kitiems, kurie tikrai išsipildys.

  • Šventiniame koncerte prisiminta 20 metų ansamblio veikla, buvę vadovai, bendražygiai ir pasiųsta labai daug linkėjimų vieni kitiems, kurie tikrai išsipildys.
  • Šventiniame koncerte prisiminta 20 metų ansamblio veikla, buvę vadovai, bendražygiai ir pasiųsta labai daug linkėjimų vieni kitiems, kurie tikrai išsipildys.

Spalio 12 dieną į Radviliškio kultūros centrą rinkosi Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šiaulių ir Tauragės skyriaus Radviliškio rajono filialo nariai, jų artimieji ir draugai. Jie visi šventė didelį ir gražų jubiliejų – Radviliškio rajono filialo vokalinio ansamblio „Pasagėlė“ 20-metį.

„Pasagėlės“ vadovę Romą Apšegienę ir dainininkes gražaus jubiliejaus proga sveikino ir laimėjimais džiaugėsi VšĮ Šiaulių ir Tauragės regionų aklųjų centro direktorius Alfonsas Navickis, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos vadovai, ansamblio draugai, bendraminčiai, Radviliškio miesto garbės piliečiai: Augenijus Jurgauskas, Petras Rimas Kundrotas, septyni vokaliniai ansambliai iš Klaipėdos, Jonavos, Šiaulių ir kitų šalies miestų.

Šventėje skambėjo dainos iš plataus ansamblio repertuaro, kurias dainavo dabartinės ansamblio narės, vadovaujamos ansamblio vadovės Romos Apšegienės. Vieną dainą drauge atliko ir į sceną pakviesti buvę ansamblio nariai.

Pasak ansamblio vadovės Romos Apšegienės, gyvenimu reikia džiaugtis ir jį mylėti, nesiskųsti, o padėti vieni kitiems, bendrauti ir mylėti, kaip tai daro jos ansamblio nariai.

Šventiniame koncerte prisiminta 20 metų ansamblio veikla, buvę vadovai, bendražygiai ir pasiųsta labai daug linkėjimų vieni kitiems, kurie tikrai išsipildys.

„Pasagėlės“ pasiklausyti susirinkę svečiai prisiminė ansamblio istoriją, jo laimėjimus, pasiekimus. Kultūros centro fojė visus, atėjusius pasiklausyti koncerto, pasitiko gausybė padėkų, pagyrimo raštų, skirtų ansambliui „Pasagėlė“ už dalyvavimą gausybėje renginių, festivalių.

Iš Vokietijos grįžusi pirmoji ansamblio vadovė Rima Godelienė pasidalijo prisiminimais apie pirmuosius ansamblio žingsnius nuo 1999 metų, apie pirmuosius dainininkus Stasį Čepą, Ireną Calkienę, Giedrikų šeimą, Ireną Radienę, Vladislavą Navickienę, Edvardą Eidimtą, Juozą Tarvydą, Aldoną Gilvickienę, buvusį vadovą Sigitą Armoną.

„Žmogui, turinčiam negalią, daina yra vaistas, bendravimo galimybė. Tai gyvenimas be depresijos, todėl mes dainavom, dainuojam ir dainuosim. Esame dėkingi savivaldybės administracijai, kurie supranta, kad menas, kultūra neregiams reikalinga kaip duona“, – sakė Janina Aižinienė, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šiaulių ir Tauragės skyriaus Radviliškio rajono filialo pirmininkė.

Parengta pagal Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šiaulių ir Tauragės skyriaus Radviliškio rajono filialo informaciją

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
  • Jau seniai reikėjo pakeisti, kiek dar šlovinsim sovietų didvyrius.
  • Pritariu, kad gatvė būtų pervadinta Tėvo Stanislovo vardu.
  • Kam tuos pavadinimus kaitalioti, man ir taip gerai.
  • Man tas pats - turiu didesnių rūpesčių negu gatvės pavadinimas.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas