SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-08-23, Penktadienis, 01:05:12 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Akcija „Gerumo mainai“ nudžiugino vienišus senolius

Akcija „Gerumo mainai“ nudžiugino vienišus senolius

  • Akcija „Gerumo mainai“ nudžiugino vienišus senolius

    100 nuostabaus skonio keksiukų su gražiausiais palinkėjimais išdalyta 25 vienišiems senoliams Papušynyje, Šaukote, Kunigiškiuose, Šiaulėnuose, Tyruliuose, Polekėlėje, Karčemose.

  • 100 nuostabaus skonio keksiukų su gražiausiais palinkėjimais išdalyta 25 vienišiems senoliams Papušynyje, Šaukote, Kunigiškiuose, Šiaulėnuose, Tyruliuose, Polekėlėje, Karčemose.

    Daugelis aplankytųjų maloniai nustebo sulaukę svečių su saldžiomis dovanomis.

Pradėjus ruoštis Velykoms, visi ima rūpintis šventėmis, planuoti šventinius susitikimus ir renginius, o daliai žmonių tai metas, kai jie kaip niekada stipriai pajunta esą toli nuo visuotinio šurmulio ir džiaugsmo. Tai vieniši, senyvo amžiaus žmonės, neturintys artimųjų ar bičiulių, kurie galėtų juos aplankyti, sušildyti dėmesiu.

Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono skyriaus (Radviliškyje) pareigūnai kartu su nuteistaisiais, savanoriu Mantu Poškumi, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro darbuotojais bei mokiniais, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriumi suorganizavo akciją „Gerumo mainai“. Šios akcijos globėjas – Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis.

100 nuostabaus skonio keksiukų su gražiausiais palinkėjimais išdalyta 25 vienišiems senoliams Papušynyje, Šaukote, Kunigiškiuose, Šiaulėnuose, Tyruliuose, Polekėlėje, Karčemose. Reikia matyti tų vienišų žmonių akis, kai juos aplanko nepažįstami žmonės ir sveikina artėjančių švenčių proga... Palinkėjimus senoliams parašė nuteistieji. Vieniems tai galimybė pabendrauti, nesijausti pamirštiems, kitiems - mokytis dalytis gerumu, atjauta.

Keksiukus kepė Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono skyriaus (Radviliškyje) pareigūnai, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokiniai ir darbuotojai, savanoriai. Prie akcijos prisijungė ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Daugelis aplankytųjų maloniai nustebo sulaukę svečių su saldžiomis dovanomis.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
  • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
  • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas